!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Centrum lázeňské a rehabilitační péče Reitenberger v Mariánských Lázních
Centrum Reitenberger
"> Centrum Reitenberger "> Centrum Reitenberger "> Centrum Reitenberger "> Centrum Reitenberger "> pohled na kolonádu "> bazén a whirlpool "> whirlpool "> Kneippův chodník "> odpočívárna u saun "> Apartmán "> Apartmán "> Výhled na kolonádu "> dvoulůžkový pokoj "> restaurace "> live kitchen "> kavárna "> individuální fyzioterapie "> indická masáž "> ultrazvuk "> rašelinová koupel "> taping "> masáž Lomi Lomi
+ Přidat foto
Lázně a wellness

Centrum lázeňské a rehabilitační péče Reitenberger v Mariánských Lázních

Centrum Reitenberger se nachází jen pár kroků od hlavní lázeňské kolonády. Zaměřujeme se na poskytování lázeňské a rehabilitační péče. Nabízíme však i tématické pobytové balíčky, jejichž cílem je představit našim hostům unikátní atmosféru Mariánských Lázní a jejich malebného okolí.
Centrum Reitenberger se nachází v Mariánských Lázních, nedaleko hlavní lázeňské kolonády. Sídlíme v budově, která byla vystavěna v 19. století, kdy sloužila řádu premonstrátů. O jejím historickém významu svědčí i skutečnost, že byla sídlem původního zakladatele Mariánských Lázní opata Kašpara Prokopa Reitenbergera, podle nějž nese Centrum svůj název. Díky situování, přímo u kolonády a lesa, je centrum Reitenberger ideálním místem pro trávení léčebného pobytu.

Ubytování nabízíme v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích případně i luxusních apartmánech. Pokoje jsou rozděleny do dvou kategorií – Standard a Superior, některé mají balkón. Stravování probíhá v prostorné restauraci, kde se podává bohatá snídaně formou švédských stolů, obědy a večeře jsou nabídkou více jídel s výběrem příloh, salátů a desertů.

Restaurace zajišťuje základní stravování klientů. Snídaně jsou podávány formou bohatých švédských stolů, obědy formou sálátového bufetu a dvou druhů polévek, večeře jsou nabízeny výběrem z více jídel s bohatým výběrem příloh, salátů a desertů.  Klienti mají možnost využít služeb live kitchen, kde mohou sledovat přípravu jídel.

Kavárna nabízí příjemné posezení  v průběhu celého dne, se širokou nabídkou nápojů a jídel, kvalitní kávy a  moučníků. Několikrát týdně jsou zde pořádány  taneční večery s živou hudbou.  V odděleném salonku jsou  pořádány akce pro uzavřenou společnost k rozličným příležitostem.

Centrum lázeňské a rehabilitační péče Reitenberger nabízí více jak 60 léčebných, rehabilitačních, regeneračních či odpočinkových procedur. Mezi ně patří například vířivé koupele, hydromasáže, fyzioterapeutická cvičení, lymfatické, reflexní či klasické masáže, termoterapie, magnetoterapie, oxygenoterapie, plynové injekce, měkké techniky, „core“ cvičení a další. U přístrojových masáží – jako jedno z mála zařízení v České republice – využíváme speciální zařízení Cellutec Therapy. Jejich individuální výběr můžete konzultovat s odborným lékařem či vedoucím balneocentra. Nabídku centra doplňují kosmetické služby.

Naše moderní rehabilitační a balneo centrum je rozděleno do tří podlaží o celkové rozloze cca 1200 m2. Klientům je k dispozici bazén, whirlpool, 4 druhy saun – finská, parní, infra a aroma, prostorná solná jeskyně, fitness centrum, dále místnosti určené pro masáže a terapie, místnosti zaměřené na rehabilitační cvičení, speciální vany určené pro nožní koupele, přísadové koupele a hydroterapie, kóje na plynové obálky, prostory určené pro aplikaci rašelinových a slatinných zábalů, prostory vyhrazené na magnetoterapie, parafínové zábaly, lymfodrenáže a další. Nabízíme také možnost dokoupení masáží a procedur. Klientům léčebných a rehabilitačních programů doporučujeme dokup nejprve zkonzultovat s našimi doktory.  

Kromě našich tradičních lázeňských, rehabilitačních a lékařských pobytů jsme připravili i další zajímavé pobytové balíčky, které vám představí krásu Mariánských Lázní a jejich okolí. Jedinečné ovzduší CHKO Slavkovského lesa, které obklopuje naše město, mnoho léčivých pramenů, nádherné zahrady a parky tvoří unikátní prostředí, které si zamilujete a zanechá ve vás celoživotní vzpomínky.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 20. 10. 2020
7.5.
9.5.
Zahájení lázeňské sezóny 2021 v Mariánských Lázních

Zahájení lázeňské sezóny 2021 v Mariánských Lázních

Mariánské Lázně, Západočeské lázně
30.4.
31.10.
Sezóna Zpívající fontány

Sezóna Zpívající fontány

Mariánské Lázně, Západočeské lázně
5.6.
Běhej lesy Slavkovský les

Běhej lesy Slavkovský les

Mariánské Lázně, Západočeské lázně
7.8.
Běhej lesy Bílá

Běhej lesy Bílá

Bílá, Severní Morava a Slezsko

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Flóra v Mariánských Lázních

Hotel Flóra v Mariánských Lázních

Mariánské Lázně, Západočeské lázně
Spa Hotel Palace Zvon

Spa Hotel Palace Zvon

Mariánské Lázně, Západočeské lázně
Hotel Helga v Mariánských Lázních

Hotel Helga v Mariánských Lázních

Mariánské Lázně, Západočeské lázně
Hvězda Ensana Health Spa hotel v Mariánských Lázních

Hvězda Ensana Health Spa hotel v Mariánských Lázních

Mariánské Lázně, Západočeské lázně