Úvod > Co chcete dělat? > Autocamp Rybářská bašta u Chebu
Ubytování

Autocamp Rybářská bašta u Chebu

Autokemp se nachází přímo u hráze Jesenice, největší a nejčistší přehrady v západních Čechách nedaleko Chebu. Zdejší restaurant nabízí příjemné posezení u hořícího krbu a rybí speciality – čerstvé ryby přímo z přehrady.
Rybářská bašta se nachází přímo u hráze největší a nejčistější přehrady v západních Čechách na trase ChebMariánské Lázně. Autocamp o rozloze 2 ha má vlastní parkoviště a možnost ubytování v chatkách a bungalovech. Pro karavany jsou elektrické přípojky, toalety, sprchy, kuchyňka, teplá i studená voda. Nechybí ani místa pro stany.

Najdete tu restauraci s vyhlášenými rybími specialitami (čerstvé ryby přímo z přehrady Jesenice), půjčovnu loděk, surfů, šlapadel a dalšího vybavení, hřiště na volejbal, nohejbal, tenis a samozřejmě rozlehlou pláž. U kempu je také malá nudapláž. Na své si zde přijdu také rybáři.

Kemp je v provozu celoročně, některé služby jsou však dostupné pouze v letní sezoně. Prostory restaurace i celého hotelu jsou pokryty signálem WiFi pro přístup k Internetu zdarma. Funguje zde i kiosek s rychlým občerstvením, točeným pivem a limonádou.


Výlet na lodi Delfín po Jesenické přehradě

Na přejradě funguje výletní loď Delfín, která zve návštěvníky na pravidelné okružní i soukromé plavby. Prodej lístku: Rybářská Bašta u Chebu na recepci. Rezervace na tel: 774 900 179.
 

Sportovní vyžití

  • volejbal (beachvolejbal)
  • nohejbal
  • tenis & nohejbal
  • minigolf
  • rybaření
  • kanoe na řece
  • Úschova kol zdarma
 

Motokáry Kartarena

Nedaleko kempu je k dispozici závodní okruh s půjčovnou motokár. Rozloha areálu je přes 70 000 m² a jeho dominantou je závodní okruh s asfaltovým povrchem a také sem patří terénní trať pro Supermoto. K dispozici je dále technické a sociální zázemé pro pořádání cvičných jízd, závodů a jiných sportovních akcí.
 

Zapůjčení lodí

V kempu vám zajistí možnost zapůjčení vhodné lodě, člunu nebo raftu popř. i instruktora pro jízdu, výlet po řece Ohři... Hlavní výhody:
  • Přistavení lodě na určené místo
  • Zajištěna doprava lodě z místa cíle
  • Možnost zorganizování

Provozovatel

Rybářská Bašta

Dřenice 5
Jesenická přehrada
350 02 Cheb
Tel.:
+420 354 431 951
Email:
info@rbcheb.cz
Email:
recepce@rb-campin...
WWW:
www.rb-camping.cz
GPS:
50,083706 12,468636
 
 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Penzion U studánky Karlovy Vary

Penzion U studánky Karlovy Vary

Karlovy Vary, Karlovarský kraj
Kynšperský Pivovar v Kynšperku nad Ohří

Kynšperský Pivovar v Kynšperku nad Ohří

Kynšperk nad Ohří, Karlovarský kraj
Pivovar Pivní Skaut v Chebu

Pivovar Pivní Skaut v Chebu

Cheb, Karlovarský kraj