!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Autocamp Rybářská bašta u Chebu
Ubytování

Autocamp Rybářská bašta u Chebu

Autokemp se nachází přímo u hráze Jesenice, největší a nejčistší přehrady v západních Čechách nedaleko Chebu. Zdejší restaurant nabízí příjemné posezení u hořícího krbu a rybí speciality – čerstvé ryby přímo z přehrady.
Rybářská bašta se nachází přímo u hráze největší a nejčistější přehrady v západních Čechách na trase Cheb - Mariánské Lázně. Autocamp o rozloze 2 ha má vlastní parkoviště a možnost ubytování v chatkách a bungalovech. Pro karavany jsou elektrické přípojky, toalety, sprchy, kuchyňka, teplá i studená voda. Nechybí ani místa pro stany.

Najdete tu restauraci s vyhlášenými rybími specialitami (čerstvé ryby přímo z přehrady Jesenice), půjčovnu loděk, surfů, šlapadel a dalšího vybavení, hřiště na volejbal, nohejbal, tenis a samozřejmě rozlehlou pláž. U kempu je také malá nudapláž. Na své si zde přijdu také rybáři.

Kemp je v provozu celoročně, některé služby jsou však dostupné pouze v letní sezoně. Prostory restaurace i celého hotelu jsou pokryty signálem WiFi pro přístup k Internetu zdarma. Funguje zde i kiosek s rychlým občerstvením, točeným pivem a limonádou.


Výlet na lodi Delfín po Jesenické přehradě

Na přejradě funguje výletní loď Delfín, která zve návštěvníky na pravidelné okružní i soukromé plavby. Prodej lístku: Rybářská Bašta u Chebu na recepci. Rezervace na tel: 774 900 179.
 

Sportovní vyžití

  • volejbal (beachvolejbal)
  • nohejbal
  • tenis & nohejbal
  • minigolf
  • rybaření
  • kanoe na řece
  • Úschova kol zdarma
 

Motokáry Kartarena

Nedaleko kempu je k dispozici závodní okruh s půjčovnou motokár. Rozloha areálu je přes 70 000 m² a jeho dominantou je závodní okruh s asfaltovým povrchem a také sem patří terénní trať pro Supermoto. K dispozici je dále technické a sociální zázemé pro pořádání cvičných jízd, závodů a jiných sportovních akcí.
 

Zapůjčení lodí

V kempu vám zajistí možnost zapůjčení vhodné lodě, člunu nebo raftu popř. i instruktora pro jízdu, výlet po řece Ohři... Hlavní výhody:
  • Přistavení lodě na určené místo
  • Zajištěna doprava lodě z místa cíle
  • Možnost zorganizování
Zobrazit více
Naposledy změněno: 23. 4. 2021
21.8.
22.8.
Letecký den v Chebu

Letecký den v Chebu

Cheb, Západočeské lázně
2.6.
28.6.
Výstava fotografií

Výstava fotografií

Kynšperk nad Ohří, Západočeské lázně
14.4.
24.11.
Chebské farmářské trhy

Chebské farmářské trhy

Cheb, Západočeské lázně

Ubytování a restaurace v okolí

Penzion U studánky Karlovy Vary

Penzion U studánky Karlovy Vary

Karlovy Vary, Západočeské lázně
Kynšperský Pivovar v Kynšperku nad Ohří

Kynšperský Pivovar v Kynšperku nad Ohří

Kynšperk nad Ohří, Západočeské lázně
Bagel Lounge v Chebu

Bagel Lounge v Chebu

Cheb, Západočeské lázně