Úvod > Kalendář akcí > Sportovní akce > Virtuální skipas ve Skiareálu Kopřivná – světový unikát
Sportovní akce

Virtuální skipas ve Skiareálu Kopřivná – světový unikát

Phone ticket je nová technologie, která umožňuje lyžařům v prvním skiareálu na světě, v Kopřivné v Jeseníkách, nahrát si do chytrého telefonu zakoupený virtuální skipas. Díky němu projdete turnikety bez čipu či karty, telefon ani nemusíte vytahovat z kapsy.
Virtuální skipas v mobilním telefonu má jako první na světě Ski areálu Kopřivná v Jeseníkách. Unikátní technologie rakouské společnosti Axess umožňuje nahrát skipas do telefonu a o nic víc se nestarat. Veškerou další práci obstará Bluetooth. Jedinou podmínkou správného fungování aplikace je nosit telefon se zakoupeným virtuálním skipasem na levé straně, protože tam jsou umístěné směrové antény. Bez komplikací aplikace funguje na nejběžnějších mobilních platformách, tedy na iOS Androidu a na telefonech iPhone 8 a novějších. U Androidu je nutná verze 8 a vyšší.

Nový virtuální skipas pořídíte on-line na stránkách Ski areálu Kopřivná. Do telefonu je nutné jej poté nahrát skrze aplikaci Axess SkiWallet. Při průchodu turniketem je nahraný skipas identifikován a křídla turniketu se rozevřou, aniž by bylo nutné iPhone nebo jakýkoliv telefon s Androidem vyndávat z bundy či batohu. Ve skiareálu plánují Phone ticket využít i na další úkony, například bude možné se přes mobil odbavit bezkontaktně komplexně – v půjčovně lyží, u jízdného na lanovku nebo si objednat lyžařskou školku, zarezervovat parkovací místo či pokoj v hotelu.
 

Promo akce na leden 2023

Ski areál Kopřivná se snaží nalákat své zákazníky, aby Phone ticket využívali. V pátek 13. ledna proto spouští promo akci, která potrvá do konce ledna. Spočívá v tom, že pokud si zákazník koupí Phone ticket na e-shopu skiareálu a zaregistruje se. Zaplatíte si svůj první skipas a v únoru vám při dalším nákupu skiareál Kopřivná vrátí částku za první nákup zpět.

Provozovatel

Ski areál Kopřivná a.s.

Malá Morávka 122
793 36 Malá Morávka
Tel.:
+420 777 745 374
Tel.:
+420 554 273 152
Email:
koprivna@koprivna.cz
WWW:
https://koprivna....
GPS:
50,034468 17,307094
 
 

Časová náročnost

4,0 hodiny

 
 

Ledové sochy na Kopřivné

U stanice lanovky na Kopřivné najdete opět ledové sochy, O ledovou a sněhovou nádheru se postará tým zkušených řezbářů a sochařů. Stavební materiál tvoří 594 kostek ledu a obrovské hromady sněhu. Atrakce s názvem Ledová zoo bude v areálu k vidění tak dlouho, jak to počasí dovolí.
Kopřivná, Olomoucký kraj

Farmářské trhy Rýmařov

Zveme vás na farmářský a řemeslný trh v Rýmařově.
Rýmařov, Moravskoslezský kraj

Farmářské trhy Rýmařov

Zveme vás na farmářský a řemeslný trh v Rýmařově.
Rýmařov, Moravskoslezský kraj

Farmářské trhy Rýmařov

Zveme vás na farmářský a řemeslný trh v Rýmařově.
Rýmařov, Moravskoslezský kraj

Půjčovna Elektrokol Ski Areál Kopřivná

Půjčovna je vybavena horskými elektrokoly slovenské značky Kellys.
Malá Morávka, Moravskoslezský kraj

Skiareál Kopřivná Jeseníky

Ski areál Kopřivná leží v horní části Malé Morávky u Chaty Kopřivná v Jeseníkách. Středisko nabízí po celou zimní sezónu výborné lyžařské podmínky.
Malá Morávka, Moravskoslezský kraj

Funpark park Kopřivná pod Pradědem – zábava pro malé i velké

Funpark Kopřivná nabízí zábavu a pohyb v letním i zimním období, a to pro malé i velké, rekreační sportovce nebo vyznavače adrenalinu. Součástí Funparku je příjemné posezení, kde si můžete odpočinout u sklenky chlazeného či horkého nápoje.
Malá Morávka, Moravskoslezský kraj

Bikepark Kopřivná v Jeseníkách

Bikepark Kopřivná nabízí 4 tratě o celkové délce 12 km. Tratě jsou sjízdné pro nejmenší i pro ty nestárnoucí. Napumpujte si do krve pořádnou dávku adrenalinu na náročných trasách, nebo si užijte rodinný výlet v srdci Jeseníků na vyjížďkových nenáročných stezkách.
Malá Morávka, Moravskoslezský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Kemp Kopřivná pod Pradědem

Kemp Kopřivná pod Pradědem se nachází pod sjezdovkou v horském středisku Malá Morávka, několik kilometrů od lázní Karlova Studánka.
Malá Morávka, Moravskoslezský kraj

Horský Hotel Kopřivná pod Pradědem – relax a zábava v Jeseníkách

Přijeďte si užít skvělou dovolenou do Kopřivné! Horský Hotel Kopřivná nabízí pohodlné ubytování přímo u sjezdovky (lanovky), vlastní Fun Park s množstvím aktivit a nádhernou přírodu Jeseníků.
Malá Morávka, Moravskoslezský kraj

Chata U Vlastíka

Ubytování v krásné roubence s rodinnou atmosférou. Pohoda odpočinek na čerstvém horském vzduch.
Malá Morávka, Moravskoslezský kraj

Horský hotel Kamzík

Vyrazte do Jeseníků a ubytujte se v útulném hotelu Kamzík v Karlově pod Pradědem! Součástí venkovního wellness je unikátní ochlazovací jezírko, které čerpá vodu z horské bystřiny.
Malá Morávka, Moravskoslezský kraj