Úvod > Kalendář akcí > Narozeninová oslava s dinosaury, drahokamy a výbuchem sopky
Narozeninová oslava s dinosaury, drahokamy a výbuchem sopky
"> "> "> "> "> "> ">
3.9.
4.9.
Přidat foto
Také vám už domácí oslavy vašich ratolestí přidělávají spíše vrásky, než radost? Hostů mají rostoucí děti čím dál víc, ale dům ani zahradu nenafouknete. Zkuste letos něco nového a přijďte slavit do Geoparku Říčany s dinosaury, drahokamy, průzkumem jeskyně a výbuchem sopky pro oslavence!
Už vám někdy na oslavu vybuchla sopka? Ne? No tak zkuste oslavu v Geoparku Říčany!

Čeká vás plno aktivit a zábavy od rýžování pravých českých granátků, odkrývání paleontologického naleziště přes odlévání a barvení sádrových odlitků až po průzkum jeskyně! V geoparku je ohniště, takže si můžete přinést něco na opečení a oslavenci nakonec necháme na jeho počest vybuchnout sopku!

Budete slavit pod širým nebem a mít naprosté soukromí. 

A) základní varianta: v geoparku budete mít 2 hodiny na průzkum jeskyně, rýžování granátků, odkrývání pozůstatků pravěkého života v paleontologickém nalezišti, vytvoření sádrových odlitků zkamenělin a samozřejmě gratulace či dort. Cena: 300 Kč za dítě, minimální cena 3 000 Kč.

B) delší varianta – s ohništěm: v geoparku budete mít 3 hodiny na na průzkum jeskyně, rýžování granátků, odkrývání pozůstatků pravěkého života v paleontologickém nalezišti, vytvoření sádrových odlitků zkamenělin, gratulace či dort a navíc si ještě v pohodě stihnete opéct něco dobrého nad ohněm.
Cena: 400 Kč za dítě, minimální cena 4 000 Kč.

C) varianta s řezáním, broušením a leštěním kamenů: v geoparku budete mít 3 hodiny na průzkum jeskyně, rýžování granátků, odkrývání pozůstatků pravěkého života v paleontologickém nalezišti, vytvoření sádrových odlitků zkamenělin, gratulace či dort a zkoumání vzorků z našeho minilomu. Navíc budete mít příležitost si vybrousit a vyleštit kámen v naší laboratoři! Je to úžasný zážitek, ale docela práce, a tak je tato varianta vhodná pro děti přibližně až od devíti let věku. K dispozici budete mít také ohniště, kde si v průběhu programu můžete upéct něco dobrého.Cena 500 Kč za dítě, minimální cena 5 000 Kč.

Pro případ nepříznivého počasí vám zapůjčíme párty stany a případně je možné se schovat pod střechu. K dispozici jsou varné konvice, mrazák a polystyrenový termobox pro uchovávání potravin.

Aktivity v okolí

Astrostezka Říčany

Astrostezka Říčany

Říčany, Středočeský kraj
Kameny zmizelých v Říčanech

Kameny zmizelých v Říčanech

Říčany, Středočeský kraj
Ladův kraj – pohádkový region

Ladův kraj – pohádkový region

Říčany, Středočeský kraj
Rybník Marvánek v Říčanech

Rybník Marvánek v Říčanech

Říčany, Středočeský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Pekárna Okýnko v Říčanech u Prahy

Pekárna Okýnko v Říčanech u Prahy

Říčany, Středočeský kraj
Gabi café

Gabi café

Říčany, Středočeský kraj
Villa Vojkov 1907

Villa Vojkov 1907

Tehovec, Středočeský kraj