ÚvodKalendář akcíKurzy a workshopyDen otevřených center pro léčbu migrény v Ústí nad Labem

Datum začátku akce: 18.4.2024.

Doba trvání akce: "18. duben 2024 15:00 - 18:00".

Den otevřených center pro léčbu migrény v Ústí nad Labem
Kurzy a workshopy

Den otevřených center pro léčbu migrény v Ústí nad Labem

Tato akce již proběhla a není tedy aktuální. Prohlédněte si aktuální akce v okolí této již neaktuální akce, prozkoumejte aktuální akce v regionu Ústecký kraj nebo navštivte Kurzy a workshopy v celé ČR.
Lidé s migrénou, kterých je v Česku okolo milionu, mají opět jedinečnou možnost konzultovat svůj stav se specialisty. První letošní Den otevřeného centra pro léčbu migrény se koná v Masarykově nemocnici v Ústí nad Labem dne 18. 4. 2024 od 15 hod.
Běžně se lidé do centra dostanou pouze na doporučení svého neurologa, v rámci akce ale mohou svou migrénu individuálně konzultovat bez předchozího objednání. Právě ve specializovaných centrech je dostupná také nejmodernější biologická léčba. Na akci se představí rovněž pacientská organizace Migréna-help. Další centra otevřou své dveře v průběhu jara.

Akce odstartuje v 15:00 představením lékařů, kteří vysvětlí, jak funguje péče ve specializovaném centru a jaká léčba je nyní dostupná. Pokračovat bude seznámením s aktivitami pacientské organizace Migréna-help a tipy kariérové poradkyně, jak na migrénu v práci. Od 15:00 do 18:00 budou k dispozici individuální konzultace s odborníky přímo na místě. 

Provozovatel

Migréna-help a Havas

Sociální péče 3316
Vzdělávací institut, budova B, 5. patro, učebna 3
400 11 Ústí nad Labem-Severní terasa
Tel.:
+420 777 776 056
Email:
migrena.help.zs@g...
GPS:
50,681255 14,022362
 
 

Časová náročnost

3,0 hodiny

 
 

Barvám Neutečeš – Ústí nad Labem 2025

Barvám Neutečeš Ústí nad Labem se uskuteční již 7. června 2025.
Ústí nad Labem-Severní terasa, Ústecký kraj

Pohádková cesta – Porta Bohemica

Turistická akce pro malé děti s pohádkovými motivy. V sobotu 13. 9. 2025 bude připravena trasa o délce cca 2,7 km vedoucí přes Bertino údolí, stromovou alej v ulici Elišky Krásnohorské a Park republiky.
Ústí nad Labem, Ústecký kraj

Ústecký majáles 2025

Největší studentský festival v Ústeckém kraji, Ústecký Majáles, s nadšením oznámil hlavní hvězdy, které vystoupí na jejich akci v roce 2025. První jarní akce v kraji se těší, že přivítá 10. 5. 2025 v letním kině Ústí kapely Mig21 a Wohnout!
Ústí nad Labem-město, Ústecký kraj

Tomáš Klus ve vinařství Lahofer v rámci Hudby na vinicích 2025

Zastávka open air koncertů v areálu nádherného vinařství Lahofer v Dobšicích patří mezi nejstarší a zároveň také nejvíce navštěvované destinace seriálu.
Dobšice, Jihočeský kraj

Lucie Bílá ve vinařství Lahofer v rámci Hudby na vinicích 2025

Hudba na vinicích: Lahofer přivítá dvanáct koncertů. Bude opět vyprodáno?
Dobšice, Jihomoravský kraj

David Koller ve vinařství Lahofer v rámci Hudby na vinicích 2025

Zastávka open air koncertů v areálu nádherného vinařství Lahofer v Dobšicích patří mezi nejstarší a zároveň také nejvíce navštěvované destinace seriálu
Dobšice, Jihomoravský kraj

Queenie ve vinařství Lahofer v rámci Hudby na vinicích 2025

Hudba na vinicích: Lahofer přivítá dvanáct koncertů.
Dobšice, Jihomoravský kraj

MIG 21 ve vinařství Lahofer v rámci Hudby na vinicích 2025

Zastávka open air koncertů v areálu nádherného vinařství Lahofer v Dobšicích patří mezi nejstarší a zároveň také nejvíce navštěvované destinace seriálu.
Dobšice, Jihomoravský kraj

Multifunkční centrum Ústí nad Labem-Severní terasa

Multifunkční centrum rodinného typu. Věříme, že se vám bude u nás líbit a rádi využijete našeho rodinného prostředí.
Ústí nad Labem-Severní terasa, Ústecký kraj

Via ferrata Vinařská v Ústí nad Labem

Krátká jednoduchá cvičná via ferrata přímo v Ústí nad Labem je ideální pro začátečníky nebo děti.
Ústí nad Labem, Ústecký kraj

Solná jeskyně Pod Parkem v Ústí nad Labem

Jediná bílá solná jeskyně v Ústí nad Labem nabízí relaxační a ozdravné pobyty spojené s poslechem různých druhů hudeb.
Ústí nad Labem-Severní terasa, Ústecký kraj

Lezení na pískovcích

Vychutnejte si klasické lezení po unikátních pískovcových věžích a stěnách. Skutečně tradiční lezení – směle vykročte vzhůru a vylezte na vrchol.
Ústí nad Labem, Ústecký kraj

Adrenalinový den v Ústeckém kraji

Máte rádi přírodu a adrenalinové sporty? Nevíte jak to spojit dohromady? Zážitkový adrenalinový den v Ústeckém kraji obsahuje oboje. Adrenalinový den lze zažít od dubna do října s přihlédnutím na aktuální stav počasí.
Ústí nad Labem, Ústecký kraj

Erbenova vyhlídka v Ústí nad Labem

Pokud se rozhodnete vydat příjemnou procházkou na Erbenovu vyhlídku na samém okraji Ústí nad Labem, budete odměněni krásným výhledem do širokého okolí.
Ústí nad Labem-Severní terasa, Ústecký kraj

Beach Aréna v Ústí nad Labem

Jedinečný plážový sport si můžete zahrát v Ústí nad Labem na pláži uprostřed města! Najdete zde čtyři venkovní beachvolejbalové kurty, kvalitní zázemí, šatny, sprchy s teplou vodou i občerstvení v recepci. klubu.
Ústí nad Labem, Ústecký kraj

Horolezecké a outdoorové kurzy v severních Čechách

Nabízíme vám širokou nabídku horolezeckých a outdoorových kurzů určených pro veřejnost. Zabýváme se aktivitami spojenými s lezením po skalách a umělé stěně, jeskyňařením, lezením zajištěných cest – via ferrat a pořádáním teambuldingových a pobytových programů.
Ústí nad Labem-Severní terasa, Ústecký kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Piknik Ústí

Evropa na dece? Tohle je ústecký Piknik! Anglická snídaně, belgické vafle, francouzské quiche a vína, španělské tapas, český cider. A to všechno opravdu na dece na velké zahradě za bistrem Piknik.
Ústí nad Labem-město, Ústecký kraj

Hotel Vladimir Ústí nad Labem

Nabízíme 86 komfortně vybavených pokojů i rodinné apartmány.
Ústí nad Labem, Ústecký kraj

Cup – coffeeup

Lidi na super kavárnu v Ústí čekali, takže palce šly okamžitě nahoru. Lukáš Slavík a jeho tým vytvořil útulné prostředí ze suterénu činžáku. A protože je to město na cestě do Berlína, headbarista, bratr Lukáše, Ondra Slavík, střídá pražírny pražské a berlínské.
Ústí nad Labem, Ústecký kraj

Restaurace U Eichlerů

Restaurace U Eichlerů najdete v Ústí nad Labem – Všebořicích. Zaměřuje se na českou gastronomii v moderním pojetí.
Ústí nad Labem, Ústecký kraj

Kukang Coffee v Ústí nad Labem

V unikátní „ochranářské“ kavárně Kukang Coffee v Ústí nad Labem si nejen vychutnáte výborný šálek kávy, ale budete se tím také podílet na ochraně outloňů a pomoci farmářům z daleké Sumatry.
Ústí nad Labem, Ústecký kraj

Pivovarská šenkovna v Ústí nad Labem

Pivovarská šenkovna je nestarší, dosud fungující restaurace v Ústí nad Labem a to od roku 1884.
Ústí nad Labem, Ústecký kraj

Tortuga Bay

Nejste někde v docích, kde v lokálu drsní chlápci dělají burgery? Ne, jste v Ústí, kde se v únoru 2018 dva vousatí týpci v klobouku rozhodli, že své letité zkušenosti s pitím karibských rumů a pojídáním burgerů zúročí ve svém bistru.
Ústí nad Labem, Ústecký kraj

Restaurace Srdcovka v Ústí nad Labem

Restaurace Srdcovky jsou vlajkovou lodí značky Gambrinus. Najdete zde výborně ošetřené čepované pivo, pestrou mezinárodní kuchyni v současném pojetí, jídla připravená na grilu na dřevěném uhlí, pizzu pečenou z autentických surovin, kvalitní servis a odpovídající prostředí
Ústí nad Labem, Ústecký kraj