Úvod > Kalendář akcí > Společenské akce > Cyklistický výlet
Cyklovýlet 2010
Společenské akce

Cyklistický výlet

Víkendová projížďka pro milovníky cyklistiky v rámci Evropského týdne mobility. V plánu trasy dlouhé 40 či 60 km je průjezd centra města, Labské cyklostezky ve směru na Litoměřice. Zakončení akce je v Homoli u Panny. Na každého účastníka čeká občerstvení a užitečný cyklistický dárek.
Výletní trasa je připravena v délce 40 nebo 60 km. Akce bude zahájena v 10.00 na Mírovém náměstí před Informačním střediskem, účastníci projedou městem a následně na cyklostezku, po které se vydáme do Litoměřic. Po cyklotrase 3066 pak projedeme východní část Českého středohoří do obce Homole u Panny. Zde bude pro každého účastníka cyklistického výletu připraveno občerstvení. Pro zájemce o historii ústeckého regionu, zde bude otevřena výstava „Města, obce osady a lidé Severního Polabí“, která se věnuje historii okolních obcí. Závěrečná část výletu nás přivede na Labskou cyklostezku, po které se vrátíme do Ústí nad Labem. Všichni účastníci obdrží užitečný dárek.

Provozovatel

Statutární město Ústí nad Labem, SK Cyklotour

Mírové nám. 1/1
400 01 Ústí nad Labem
Tel.:
+420 475 271 700
Email:
alena.romanova@ma...
WWW:
cyklotour.usti.sw...
GPS:
50,682528 14,032085
 
 

Vstupné

Cena: zdarma

 
 
 

Akva-Tera burza Teraristika Ústí

Výstavní a prodejní setkání chovatelů exotických zvířat, akvaristů a flory v Ústí nad Labem. Přijďte navštívit tuto burzu zvířat, která se koná 12x do roka (včetně prázdnin) v Clarion Congress Hotel Ústí nad Labem, vždy v neděli od 09:00h. do 12:00 hod.
Ústí nad Labem, Ústecký kraj

Flaška – od demižonů k ruinám aneb 150 let největší lahvárny v monarchii

Novou výstavou s lakonickým názvem „Flaška“ připomene Muzeum města Ústí nad Labem nejen její stopadesátiletou historii, ale i skleněnou lahev coby fenomén mezi obaly.
Ústí nad Labem, Ústecký kraj

Výstava Terra Arte – akrylové abstrakce na motivy planety Země

Premiérová výstava uměleckého dua Evy Poslové a Kateřiny Drbalové má společný motiv, kterým je planeta Země. Obě autorky ztvárnily různorodé podoby hornin, minerálů, krajiny, reliéfu, zemských živlů či myšlenek, které se pojí k tomu, co vzniklo dlouho před námi a neustále se vyvíjí.
Ústí nad Labem, Ústecký kraj

Vánoční procházka v Ústí nad Labem

Komentovaná procházka centrem města Ústí nad Labem s výkladem historika Mgr. Martina Krska.
Ústí nad Labem, Ústecký kraj

Adrenalinový den v Ústeckém kraji

Máte rádi přírodu a adrenalinové sporty? Nevíte jak to spojit dohromady? Zážitkový adrenalinový den v Ústeckém kraji obsahuje oboje. Adrenalinový den lze zažít od dubna do října s přihlédnutím na aktuální stav počasí.
Ústí nad Labem, Ústecký kraj

Sestup do nitra země

Sestoupíte do hlubin jeskyní a prozkoumáte zcela odlišný svět temna. Budete procházet, prolézat a soukat se skrz propletenou soustavou chodeb a trhlin.
Ústí nad Labem, Ústecký kraj

Lezení na pískovcích

Vychutnejte si klasické lezení po unikátních pískovcových věžích a stěnách. Skutečně tradiční lezení – směle vykročte vzhůru a vylezte na vrchol.
Ústí nad Labem, Ústecký kraj

Erbenova vyhlídka v Ústí nad Labem

Pokud se rozhodnete vydat příjemnou procházkou na Erbenovu vyhlídku na samém okraji Ústí nad Labem, budete odměněni krásným výhledem do širokého okolí.
Ústí nad Labem-Severní terasa, Ústecký kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Vladimir Ústí nad Labem

Nabízíme 86 komfortně vybavených pokojů i rodinné apartmány.
Ústí nad Labem, Ústecký kraj

Piknik Ústí

Evropa na dece? Tohle je ústecký Piknik! Anglická snídaně, belgické vafle, francouzské quiche a vína, španělské tapas, český cider. A to všechno opravdu na dece na velké zahradě za bistrem Piknik.
Ústí nad Labem-město, Ústecký kraj

Cup – coffeeup

Lidi na super kavárnu v Ústí čekali, takže palce šly okamžitě nahoru. Lukáš Slavík a jeho tým vytvořil útulné prostředí ze suterénu činžáku. A protože je to město na cestě do Berlína, headbarista, bratr Lukáše, Ondra Slavík, střídá pražírny pražské a berlínské.
Ústí nad Labem, Ústecký kraj

Tortuga Bay

Nejste někde v docích, kde v lokálu drsní chlápci dělají burgery? Ne, jste v Ústí, kde se v únoru 2018 dva vousatí týpci v klobouku rozhodli, že své letité zkušenosti s pitím karibských rumů a pojídáním burgerů zúročí ve svém bistru.
Ústí nad Labem, Ústecký kraj