Úvod > Co chcete dělat? > Hotel Davídek Trutnov
Ubytování

Hotel Davídek Trutnov

Hotel Davídek nabízí ubytování v Trutnově v 25-ti luxusních pokojích a dvou apartmá, ve třídě čtyř hvězdiček – First Class. Pokoje byly navrženy předními českými architekty a reprezentují současný design.
Zcela nový sportovně relaxační Hotel Davídek se nachází v blízkosti centra Trutnova, 1 km od Krakonošova náměstí a autobusového a vlakového nádraží.  Velký důraz byl kladen na prostornost pokojů a praktické uspořádání interiéru tak, abyste se u nás cítili jako doma. Součástí komplexu je výborně vybavené sportovní centrum.

Hotel poskytuje ubytování v 27-ti komfortních designových pokojích s LED TV, minibarem, sejfem a Wi-Fi připojením. Klidné spaní vám zaručí okna s protihlukovou a izolační fólií.

Hoteloví hosté mají zdarma k dispozici parkoviště s kamerovým systémem. CuBe Restaurant je díky své klidné atmosféře ideálním místem k ochutnání vynikajících pokrmů české i zahraniční kuchyně.

Sportovně laděný Fifteen Bar nabízí příjemné posezení u svěžích koktejlů s výhledem na tenisové kurty a venkovní terasu.

Malé návštěvníky určitě nadchne prostorný vnitřní a venkovní dětský koutek s možností zajištění baby sittingu. Moderní sportcentrum uspokojí svým vybavením a kvalitou i tu nejnáročnější klientelu. Najdete zde tenisové kurty v zimě kryté přetlakovou halou, squash, badminton, stolní tenis a multifunkční hřiště.
Wellness je vybaven finskou saunou, infrakabinou či venkovní vířivkou. Na přání zajistíme také sportovní a relaxační masáže.

Kolem hotelu vedou cyklistické a turistické stezky do Krkonoš. Nabízíme zapůjčení kvalitních horských kol a dětského vozíčku za kolo Chariot. Areál sousedí s oblíbenou promenádou podél řeky Úpy s in line povrchem.

Ubytování a restaurace v okolí

Penzion u Pěti Buků v Trutnově

Penzion u Pěti Buků v Trutnově

Trutnov, Královéhradecký kraj
Kafírna v Trutnově je rájem kávy a umění

Kafírna v Trutnově je rájem kávy a umění

Trutnov, Královéhradecký kraj
Pivovar a hotel Krakonoš v Trutnově

Pivovar a hotel Krakonoš v Trutnově

Trutnov, Královéhradecký kraj
Penzion Pohoda Trutnov

Penzion Pohoda Trutnov

Trutnov, Královéhradecký kraj