Úvod > Kalendář akcí > Setkání muzikantů v Bílých Karpatech
Setkání muzikantů v Bílých Karpatech
">
12.8.
14.8.
Přidat foto
Hudební a divadelní akce

Setkání muzikantů v Bílých Karpatech

Mezinárodní hudební a folklorní festival Setkání muzikantů v Bílých Karpatech ve Valašských Kloboukách. Těšit se můžete na rock, pop, jazz, ale i folklor a dechové hudby.
Mezinárodní hudební a folklórní festival Setkání muzikantů v Bílých Karpatech potěší všechny milovníky lidové muziky. V malebných kulisách bělokarpatské přírody jej přivítají Valašské Klobouky. Letošní ročník Setkání muzikantů v Bílých Karpatech obohatí v sobotním programu také Gastrofestival.  Ochutnáte speciality české i mezinárodní kuchyně. Připravena je také soutěž Valašský frgál 2022.

Jubilejní 20. ročník prožije tradiční festival ve Valašských Kloboukách Setkání muzikantů v Bílých Karpatech, uskuteční se 12. – 14. 8. Půjde opět o multižánrový program, jehož folklórní část bude patřit především neděli, kdy zde vystoupí cimbálová muzika Valašsko, dechová hudba Dúbravanka, slovenský folklorní soubor Karpaty, dechová hudba Valaška a v závěru legendární Stříbrňanka. Proslulý domácí Klobučan ovšem vystoupí již v sobotu 13. 8. odpoledne. Součástí sobotního programu bude i gastrofestival plný chutí a vůní.

Festival doprovází košt moravských vín a připraveno je také občerstvení z regionálních specialit.

Provozovatel

Setkání muzikantů

Masarykovo náměstí
766 01 Valašské Klobouky
Email:
kancelar@mu-vk.cz
GPS:
49,139957 18,008328
 
 

Časová náročnost

4,0 hodiny

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Alfacentrum Valašské Klobouky

Hotel Alfacentrum Valašské Klobouky

Valašské Klobouky, Zlínský kraj
Penzion Javorník Štítná nad Vláří

Penzion Javorník Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří-Popov, Zlínský kraj