!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Kalendář akcí > Představení pro děti – kouzelník Magistr Kelly

Představení pro děti – kouzelník Magistr Kelly

Kdy 29. únor 2020 15:00 - 17:00 Akce pro děti
Kouzla, čáry, iluze. Pro děti i pro dospělé.
Magistr Kelly - kouzelník, iluzionista, muzikant, herec a režisér

S kouzelnickou živností začal již v 11 letech. Vyučen tovaryšem cechu Magického tehdejšími mistry, vystupoval v té době i v zábavném televizním programu Neděle v klubu.

V současnosti se zaměřuje na kouzla propojená s prvky divadla, klauniády a improvizace, a to zejména na vystoupeních pro dětského diváka (školy i školky, firemní akce, dětské dny či soukromé narozeninové párty).
Současně hostuje v dětském cestovním Divadélku Romaneto, hraje školní představení jako člen Harmonia universalis o.s. a vystupuje se svou undergroundovou kapelou Terra Ignota. Nejnovější projekt z roku 2013 je hostování Magistra Kellyho v divadelně tanečním představení baletního souboru Paleja.

Již několik let spolupracuje režijně a scénáristicky se společností Ducháček Movies a Domovem "Bez zámků" na tvorbě krátkých hraných filmů, ve kterých hlavní role hrají herci – lidé s mentálním postižením.
Celý popis
Naposledy změněno: 20. 2. 2020