Úvod > Aktuality > O jarních prázdninách mají děti v Aquapalace Čestlice vstup za 1 korunu!

O jarních prázdninách mají děti v Aquapalace Čestlice vstup za 1 korunu!

Vydáno 8. února 2017 Lázně a wellness
V Aquapalace Praha mají děti vstup pouze za 1 korunu! Udělejte radost sobě a svým blízkým a přijeďte si jarňáky báječně užít. Od 1. 2. do 31. 3. 2017 zaplatí v čestlickém aquaparku děti do 150 cm jen jednu korunu, podmínkou je však vstup další platící dospělé osoby. Na děti i na jejich doprovod pak čeká v Aquapalace Praha řada atrakcí, nejdelší tobogány, mořské vlnobití a jedinečný animační program.
Nová řekaNejvětší aquapark v Česku Aquapalace Praha je skvělou a vyhledávanou zábavou pro všechny věkové kategorie návštěvníků – vybrat si můžete od malých a krátkých dětských tobogánů, přes adrenalinové zážitky na oblíbeném SpaceBowl, temném Twisteru, jízdě na speciálních pneumatikách v bláznivém CrazyTube, prudké jízdě na Kamikaze, až po oblíbený rekordně dlouhý Canyon. Kromě klasických tobogánů a skluzavek ovšem připravil Aquapalace Praha také další originální atrakce inspirované zahraniční zábavou. V Paláci pokladů se tak můžete těšit na vodní autodrom, což je obdoba pouťových autíček, pouze ve vodní verzi, nebo zcela nový letecký trenažér FlyMotion, vhodný hlavně pro dospělé návštěvníky, kteří si rádi vyzkoušejí jízdu v pravém leteckém simulátoru.

TobogánPokud vám schází léto a vzpomínky na den strávený ve vlnách, v Aquapalace je pro vás připraveno mořské vlnobití každou půlhodinu, takže si užijete opravdovou relaxaci ve vlnách. Hlavní výhodou, kterou může aquapark nabídnout na rozdíl od lyžařských areálů, je absolutní nezávislost na počasí, jelikož voda zde má stálou teplotu 29 °C, takže plánovaný výlet v žádném případě nemohou narušit nepříznivé klimatické podmínky.

Akce Děti za korunu potrvá až do posledního březnového dne. Těšit se můžete nejen na vodní radovánky, ale také na vystoupení bublináře, školu kouzel nebo malování na obličej. Nechybí ani možnost občerstvení lahodnou zmrzlinou, hamburgrem nebo řízkem jako od maminky v některé z restaurací v aquaparku. Pokud nemáte možnost dopravy autem, snadno a rychle se do Aquapalace Praha dostanete Aquabusem. Tato linka jezdí denně zdarma na trase Opatov (zastávka metra „C“) – Aquapalace Praha a zpět. Kapacita aquabusu je 45 míst.


Nenechte si ujít ani zajímavé akce pro dospělé

Svíčky srdceNejen děti, ale i dospělí si užijí v Aquapalace Praha spoustu zábavy, dokonalou relaxaci nebo romantické chvíle jne ve dvou. V novém roce je zde pro vás opět připraveno saunování při svíčkách za výhodnou cenu 390 Kč, a to vždy dva čtvrtky v měsíci. V únoru to je čtvrtek 9. a 23. 2. 2017!

Únor je také čas svatého Valentýna - pokud stále přemýšlíte, jak oslavit tento výjimečný den se svým partnerem, aby vám zůstaly krásné vzpomínky na celý rok, obdarujte svou lásku některým z nabízených wellness balíčků a přijďte společně odpočívat a načerpat síly. Balíčky platí od 13. do 18. února 2017.
Spa - Wellness centrum Aquapalace Praha

Spa - Wellness centrum Aquapalace Praha

Dopřejte svému tělu hojivé doteky přírodních procedur a nechte o sebe pečovat špičkové profesionály v oboru péče o tělo. Ve spa - wellness centru Aquapalace Praha si můžete vybrat z mnoha regeneračních procesů, které probudí vaše tělo z únavy.

Aquapark Čestlice - Aquapalace Praha

Aquapark Čestlice - Aquapalace Praha

Chcete si užít den plný sportu, zábavy a relaxace? Navštivte s rodinou, přáteli či kolegy největší aquapark ve střední Evropě - aquapark Čestlice - s nabídkou úžasného vodního světa a saun, nádherného SPA a moderního fitness. Ve vodním světě vás čeká spousta zábavy ve třech tématických palácích.