Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Sládkem na jeden den v Libockém Pivovaru

Sládkem na jeden den v Libockém Pivovaru

Zážitky
Splňte si svůj sen a staňte se na jeden den sládkem v Libockém Pivovaru na Praze 6. Uvidíte, jak probíhá celý proces výroby piva a také se pivo sami naučíte vařit i stáčet!
Den se sládkem zahrnuje kompletní práci i přípravě a výrobě piva až po samotné stáčení. Budete se aktivně podílet na samotné výrobě pod dozorem sládka Davida Pátka. Kromě nových znalostí si také odnesete památeční tričko, originální sklenici a v rámci degustace také místní pivo ochutnáte, připravena pro vás bude také svačina na varně a odpolední posezení se sládkem nad pečínkou.

Nejprve se seznámíte s bezpečnostním školením, dále s problematikou pivovarnictví a sladovnictví v restauračním provozu a nakonec získáte certifikát "Mladej v Libockém Pivovaru". Poukaz na tento zážitek platí pouze pro jednu osobu, ale zde jej sčítat. Nutná je ovšem rezervace minimálně týden předem na uvedeném telefonním kontaktu (p. David Pátek sládek) nebo emailem. Rezervace je nutná z důvodů varných procesů!

Sládkem na jeden den se může stát pouze osoba starší 18let. Pro práci sládka doporučujeme oblečení na převlečení, abyste se v pivovarském pracovním zápalu neumazali (ale není nutností). V ležáckém sklepě je opravdu zima, takže mikina s dlouhým rukávem se bude hodit.
Celý popis
Naposledy změněno: 25. 9. 2018

Ubytování a restaurace v okolí