Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Mysterius Hotel Carnival Praha

Mysterius Hotel Carnival Praha

Ubytování
Pokud hledáte v Praze mystická místa, tak v hotelu Mysterius Carnival jste na správné adrese. Hotel se nachází v samém srdci Starého Města, nedaleko Staroměstského náměstí, obklopen samými architektonickými skvosty.
Hotel Mysterius Carnival nabízí devět plně vybavených apartmánů a tři dvoulůžkové pokoje v tiché uličce Starého Města. Všechna okna nabízejí výhled do Masné ulice nebo na kostel svatého Jakuba.

Jen několik minut pěšky a můžete z Karlova mostu obdivovat panorama Pražského hradu, Staroměstský orloj nebo si prohlédnout židovský hřbitov. V hotelu Mysterius Carnival vás bude genius loci zlaté Prahy objímat 24 hodin.

Rohová funkcionalistická budova hotelu postavená v první polovině minulého století prošla kompletní rekonstrukcí při zachování původních cenných architektonických prvků, jako jsou například mramorová obložení lobby hotelu, chodeb a schodiště.

V současné podobě dvoupokojové apartmány a hotelové pokoje zajistí hostům hotelu maximální komfort. Všechny apartmány a pokoje jsou nekuřácké.
Celý popis
Naposledy změněno: 14. 7. 2018
24.3.
21.10.
Konzervovaná minulost

Konzervovaná minulost

Praha 1, Praha
1.1.
31.12.
Modrý pokoj

Modrý pokoj

Praha 1, Praha
25.5.
2.9.
Jiří Kolář: Úšklebek století

Jiří Kolář: Úšklebek století

Praha 1, Praha
16.7.
21.7.
Festival Nultý bod 2018

Festival Nultý bod 2018

Praha 1, Praha

Ubytování a restaurace v okolí