Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Hotel Maxmilian na Starém Městě v Praze

Hotel Maxmilian na Starém Městě v Praze

Ubytování
Čtyřhvězdičkový hotel Maximilian v zimě roku 2005 restaurovala architektka Eva Jiřičná z londýnského studia Architects London. Původní budovu hotelu postavil v roce 1904 architekt Karel Teige a atmosféra residence počátku 20. století je zachována i v současné nově rekonstruované podobě hotelu.
Hotel Maximilian se nachází uprostřed historického centra Prahy, pouhých 5 minut chůze od předních pražských památek a věhlasných míst: Staroměstského náměstí, Václavského náměstí, Karlova mostu, Prašné věže a předních koncertních sálů (Rudolfinum, Státní opera). V okolí hotelu naleznete burzu cenných papírů, budovy ministerstev, business centra a množství restaurací a kaváren.

Hotel nabízí 71 komfortně vybavených pokojů. Každý z nich nabízí komfort vybraných detailů - vysokou akustickou izolaci, velmi tichou klimatizaci, prostorné postele s exceletním roštem pro podpěru zad, krásný klasický ručně vyřezávaný francouzský nábytek a klasické elegantní závěsy z Benátek. Samozřejmostí hotelu jsou profesionální služby, příjemný personál a vysoký standard kvality. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou, telefonem a vysokorychlostním připojením k internetu zdarma, LCD TV, DVD a CD přehrávačem i plně zásobeným minibarem. Většina pokojů poskytuje výhled na nádvoří.
Celý popis
Naposledy změněno: 17. 8. 2019
24.5.
8.9.
Anežka LIVE! 2019

Anežka LIVE! 2019

Praha 1, Praha
26.4.
1.6.
Praha hoří

Praha hoří

Praha 1, Praha
19.7.
20.10.
Výstava Čtyřlístek a jeho přátelé

Výstava Čtyřlístek a jeho přátelé

Praha 1, Praha

Ubytování a restaurace v okolí