Úvod > Aktuality > V Čáslavi si prohlédnete historickou techniku

V Čáslavi si prohlédnete historickou techniku

Vydáno 29. května 2017 Kultura
Jako každoročně se i letos o prvním červnovém víkendu uskuteční v prostorách Muzea zemědělské techniky v Čáslavi tradiční předváděcí akce „Pradědečkův traktor“. Zveme všechny zájemce o historickou zemědělskou techniku do prostor muzea, kde bude pro návštěvníky připraven ve dnech 3. a 4. 6. 2017 od 8:00 do 17:00 hodin bohatý program.

Ve dnech 3. a 4. června 2017 se v Národním zemědělském muzeu Čáslav koná akce Pradědečkův traktor. Tradičně budou předváděny v chodu některé exponáty, z nichž některé budou mít svoji premiéru.

Samozřejmostí je také doprovodný program pro děti ve formě her a soutěží, k dispozici by měl být i autodrom a další atrakce. V době konání této akce budou otevřeny všechny návštěvní prostory a jako bonus i některé depozitáře.

 Přijďte si prohlédnout historické stroje v akci! Otevřeno bude po oba dny od  8.00 do 17.00 hod.

NZM Čáslav - Muzeum zemědělské techniky

NZM Čáslav - Muzeum zemědělské techniky

Muzeum vystavuje v současnosti ve dvou expozicích unikátní sbírku historických traktorů, parních oraček a dalších zemědělských strojů tuzemské a zahraniční výroby. Zájemci mohou po předchozí domluvě navštívit i zpřístupněné depozitáře stabilních motorů a klasických mlátiček.

Pradědečkův traktor 2018

Pradědečkův traktor 2018

Jako každoročně se i letos o prvním červnovém víkendu uskuteční v prostorách Muzea zemědělské techniky v Čáslavi, které je pobočkou Národního zemědělského muzea, tradiční předváděcí akce Pradědečkův traktor.