Úvod > Aktuality > Připravte dětem na Den Dětí moře zábavy v Aquapalace Praha!

Připravte dětem na Den Dětí moře zábavy v Aquapalace Praha!

Vydáno 28. května 2018 Letní sporty
Den dětí je bezesporu jedním z nejoblíbenějších dní v roce každého dítěte. Aquapalace Praha pro děti v jejich sváteční den připravil den plný zábavy. Čeká zde na ně Vodní svět se třemi paláci plnými čisté a teplé vody, skluzavkami, tobogany a prolézačkami! Skvělá zábava, hry, soutěže, nové atrakce a speciální akce. Udělejte radost sobě a svým blízkým a přijeďte si užít nejbáječnější oslavu Dne dětí!

Den dětí v Aquapalace plný zábavy

Aquapalace Praha - Vodní svět

Na Den dětí panuje veselá nálada, děti se těší na dárky a šťastné chvíle plné  zábavy a legrace strávené společně s rodiči a dalšími příbuznými.

Aquapalace Praha je skvělým místem, jak dětem dopřát dovádivé a dobrodružné odpoledne, na které budou vzpomínat ještě hodně dlouho. Na děti čeká 1. června 2018 vystoupení dětské skupiny Lollipoz, Hvězdice na parketu nebo magicko-kouzelnická show.

Po celý prodloužený víkend se pak děti mohou těšit na pohádkovou stezku a soutěž o lístky do kina na film Pat a Mat. Navíc zdejší animátoři děti promění v tygra nebo berušku a spousta zábavy čeká také ve skákacím hradu.

Největší aquapark v Česku Aquapalace, oblíbený především velkým počtem tobogánů a skluzavek, které jsou skvělou a vyhledávanou zábavou pro všechny věkové kategorie návštěvníků, od malých a krátkých tobogánů pro nejmenší, přes adrenalinové zážitky na oblíbeném SpaceBowl, temném Twisteru, jízdě na speciálních pneumatikách v bláznivém CrazyTube, prudké jízdě na Kamikaze, a rekordně dlouhém Canyonu, který pokračuje Divokou řekou – to vše můžete svým dětem dopřát k jejich svátku.

AquapalacePokud se již nemůžete dočkat léta a dnů strávených ve vlnách, v Aquapalace je pro vás připraveno mořské vlnobití každou půlhodinu, takže si užijete opravdovou zábavu jako v přímořském letovisku. Pro všechny rodiče je navíc dobrou zprávou, že jsou nachystány skvělé animační programy, kde se děti zabaví soutěžemi o drobné ceny, a dospělí tak mohou mezitím odpočívat v Saunovém světě. Výhodou je pro rodiče nezávislost na počasí, jelikož voda má stálou teplotu 29°C, takže plánovaný výlet v žádném případě nemohou narušit nepříznivé podmínky nebo přeháňky.

V Paláci pokladů najdete vrak pirátské lodi, vodní hřiště se skluzavkou, ale také brouzdaliště a nové vodní atrakce, na kterých si mohou i zasoutěžit během speciálních animací. Banán, Saturn, šlapací Aquapaddlery, chození po vodě v kouli (neboli aquazorbing), vodní pólo nebo fotbálek zaručí, že se děti nebudou nudit, ani když v aquaparku stráví celý den a třeba se zrovna nevyvede počasí.
 

Jak do Aquapalace?

Do Aquapalace Praha se snadno a rychle se dostanete Aquabusem. Tato linka jezdí denně zdarma na trase Opatov (zastávka metra „C“) – Aquapalace Praha a zpět. Pro ty, kteří přijedou do aquaparku autem je parkování zdarma.

Aquapark Čestlice - Aquapalace Praha

Aquapark Čestlice - Aquapalace Praha

Chcete si užít den plný sportu, zábavy a relaxace? Navštivte s rodinou, přáteli či kolegy největší aquapark ve střední Evropě - aquapark Čestlice - s nabídkou úžasného vodního světa a saun, nádherného SPA a moderního fitness. Ve vodním světě vás čeká spousta zábavy ve třech tématických palácích.

Spa - Wellness centrum Aquapalace Praha

Spa - Wellness centrum Aquapalace Praha

Dopřejte svému tělu hojivé doteky přírodních procedur a nechte o sebe pečovat špičkové profesionály v oboru péče o tělo. Ve spa - wellness centru Aquapalace Praha si můžete vybrat z mnoha regeneračních procesů, které probudí vaše tělo z únavy.

Aquapalace Hotel Prague

Aquapalace Hotel Prague

Aquapalace Hotel Prague je vyhledávaným cílem pro rodiny s dětmi. Je přímo propojen s největším krytým Vodním světem ve střední Evropě (Aquapark Čestlice) a nabízí mnoho možností zábavy i relaxace pro děti i dospělé. Součástí Vodního světa je jedinečný Saunový svět a wellness centrum.

Další aktuality

27.6.
2018
V Aquapalace Praha si užijete léto v džungli

V Aquapalace Praha si užijete léto v džungli

Střední Čechy | Letní sporty
18.6.
2018
Bělské balónové hemžení odstartuje ve čtvrtek

Bělské balónové hemžení odstartuje ve čtvrtek

Střední Čechy | Letní sporty
16.5.
2018
Jděte do Prčic! Zažijte atmosféru legendárního pochodu...

Jděte do Prčic! Zažijte atmosféru legendárního pochodu...

Střední Čechy | Letní sporty