Úvod > Aktuality > Připravte dětem na Den Dětí moře zábavy v Aquapalace Praha!

Připravte dětem na Den Dětí moře zábavy v Aquapalace Praha!

Vydáno 30. května 2016 Letní sporty
Den dětí je bezesporu jedním z nejoblíbenějších dní v roce každého dítěte. Aquapalace Praha pro děti v jejich sváteční den připravil den plný zábavy. Čeká zde na ně Vodní svět se třemi paláci plnými čisté a teplé vody, skluzavkami, tobogany a prolézačkami! Skvělá zábava, hry, soutěže, nové atrakce a speciální akce. Udělejte radost sobě a svým blízkým a přijeďte si užít nejbáječnější oslavu Dne dětí!

Aquapalace Praha - Vodní světDen dětí v Aquapalace plný zábavy

Na Den dětí panuje veselá nálada, děti se těší na dárky a šťastné chvíle plné  zábavy a legrace strávené společně s rodiči a dalšími příbuznými.

Aquapalace Praha je skvělým místem, jak dětem dopřát dovádivé a dobrodružné odpoledne, na které budou vzpomínat ještě hodně dlouho. Na děti čeká 1. června  stezka plná soutěží, za kterou každý účastník dostane  krásný  dárek od  značky sladkých lízátek Chupa Chups. Od 18:00 se můžete těšit na Pohádkové zpívánky, kde zazní hity z nejznámějších pohádek.

Největší aquapark v Česku Aquapalace, oblíbený především velkým počtem tobogánů a skluzavek, které jsou skvělou a vyhledávanou zábavou pro všechny věkové kategorie návštěvníků, od malých a krátkých tobogánů pro nejmenší, přes adrenalinové zážitky na oblíbeném SpaceBowl, temném Twisteru, jízdě na speciálních pneumatikách v bláznivém CrazyTube, prudké jízdě na Kamikaze, a rekordně dlouhém Canyonu, který pokračuje Divokou řekou – to vše můžete svým dětem dopřát k jejich svátku.

Pokud se již nemůžete dočkat léta a dnů strávených ve vlnách, v Aquapalace je pro vás připraveno mořské vlnobití každou půlhodinu, takže si užijete opravdovou zábavu jako v přímořském letovisku. Pro všechny rodiče je navíc dobrou zprávou, že jsou nachystány skvělé animační programy, kde se děti zabaví soutěžemi o drobné ceny, a dospělí tak mohou mezitím odpočívat v Saunovém světě. Výhodou je pro rodiče nezávislost na počasí, jelikož voda má stálou teplotu 29°C, takže plánovaný výlet v žádném případě nemohou narušit nepříznivé podmínky nebo přeháňky.
 

AquapalaceV Paláci pokladů najdete vrak pirátské lodi, vodní hřiště se skluzavkou, ale také brouzdaliště a nové vodní atrakce, na kterých si mohou i zasoutěžit během speciálních animací. Banán, Saturn, šlapací Aquapaddlery, chození po vodě v kouli (neboli aquazorbing), vodní pólo nebo fotbálek zaručí, že se děti nebudou nudit, ani když v aquaparku stráví celý den a třeba se zrovna nevyvede počasí.
 

Jak do Aquapalace?

Do Aquapalace Praha se snadno a rychle se dostanete Aquabusem. Tato linka jezdí denně zdarma na trase Opatov (zastávka metra „C“) – Aquapalace Praha a zpět. Pro ty, kteří přijedou do aquaparku autem je parkování zdarma.

Spa - Wellness centrum Aquapalace Praha

Spa - Wellness centrum Aquapalace Praha

Dopřejte svému tělu hojivé doteky přírodních procedur a nechte o sebe pečovat špičkové profesionály v oboru péče o tělo. Ve spa - wellness centru Aquapalace Praha si můžete vybrat z mnoha regeneračních procesů, které probudí vaše tělo z únavy.

Aquapalace Hotel Prague

Aquapalace Hotel Prague

Aquapalace Hotel Prague je vyhledávaným cílem pro rodiny s dětmi. Je přímo propojen s největším krytým Vodním světem ve střední Evropě (Aquapark Čestlice) a nabízí mnoho možností zábavy i relaxace pro děti i dospělé. Součástí Vodního světa je jedinečný Saunový svět a wellness centrum.

Aquapark Čestlice - Aquapalace Praha

Aquapark Čestlice - Aquapalace Praha

Chcete si užít den plný sportu, zábavy a relaxace? Navštivte s rodinou, přáteli či kolegy největší aquapark ve střední Evropě - aquapark Čestlice - s nabídkou úžasného vodního světa a saun, nádherného SPA a moderního fitness. Ve vodním světě vás čeká spousta zábavy ve třech tématických palácích.

Další aktuality