Úvod > Aktuality > Hradozámecká noc bude i na zámku Loučeň

Hradozámecká noc bude i na zámku Loučeň

Vydáno 22. srpna 2017 Zážitky
Pojďte na vrcholku léta dát sbohem městu! Hradozámecká noc je okamžik, na který se mnozí těší celý rok. Aby byla letošní loučeňská Hradozámecká noc jiná, zařadili organizátoři do programu kromě tradičních prohlídek, také koncert skupiny Mirai, který od 21 hodin rozezní zámecké nádvoří.
Zámek LoučeňDokážete si představit originálnější zakončení letních prázdnin, než je noční jízda na jeden z nejtajemnějších zámků v Čechách? Hlavní náplní letního večera je výběr těch nejlepších prohlídek ze zdejší zámecké nabídky, které se konají nonstop až do rána...

Na zámku Loučeň se můžete těšit na paní kněžnu, komorníka jeho jasnosti a další postavy naší knížecí zámecké domácnosti. Odvážnější mohou do zámeckého sklepa s čarodějnicí Gertrůdou a milovníci klasiky si určitě zvolí jeden ze zámeckých speciálů s panem kastelánem.

Pro ty, co nepospíchají domů, nebo si prostě Hradozámeckou noc chtějí užít se vším všudy, má zámek dobrou zprávu! Stejně jako minulé ročníky, tak i letos, můžete využít možnost přespání ve vlastním stanu anebo v zámecké oranžerii (avšak nezapomeňte na karimatku a spacák). Poplatek za stan je 100 Kč za stan a 50 Kč na osobu (v případě přespání v oranžerii pouze poplatek 50 Kč/osoba). Toalety a možnost hygieny zajištěno v prostoru hotelu Maxmilián.
Piknik v zámeckém parku na Loučeni

Piknik v zámeckém parku na Loučeni

Máte smysl pro romantiku? Pak pocit prázdného žaludku nezaháněje jen tak obyčejným způsobem. Objednejte si piknikový koš v zámeckém parku na Loučeni!

Zámecký hotel Maxmilián - romantika zámecké noci na zámku Loučeň

Zámecký hotel Maxmilián - romantika zámecké noci na zámku Loučeň

Noc na zámku je snem mnoha romantických duší. Splňte si ho na Zámku Loučeň. Zaručený způsob, jak potěšit svého partnera: romantika zámecké noci v zámeckém hotelu Maxmilián, zámeckém apartmánu nebo Domečku knížete Alexandra.

Labyrintárium Loučeň - první v České republice, jediné v Evropě

Labyrintárium Loučeň - první v České republice, jediné v Evropě

Jestliže hledáte něco, co nemá obdoby v Čechách, ba ani v Evropě, pak jste se ocitli na správné adrese. Přesně takovou raritou, kterou hledáte, ať už vědomě, či podvědomě, je labyrintárium, umístěné v loučeňském zámeckém parku.

Zámek Loučeň - zámek, kde to žije

Zámek Loučeň - zámek, kde to žije

Zámek Loučeň – romantický zámek s rozlehlým parkem, labyrintáriem a celou řadou dalších zajímavostí. Expozice české větve rodiny Thurn-Taxis a života na zámku na přelomu 19. a 20. století. Dozvíte se tak nikoli suchá fakta, ale příběh života na zámku zhruba před sto lety.