Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Hotel Maxmilian na Starém Městě v Praze

Hotel Maxmilian na Starém Městě v Praze

Ubytování
Čtyřhvězdičkový hotel Maximilian v zimě roku 2005 restaurovala architektka Eva Jiřičná z londýnského studia Architects London. Původní budovu hotelu postavil v roce 1904 architekt Karel Teige a atmosféra residence počátku 20. století je zachována i v současné nově rekonstruované podobě hotelu.
Hotel Maximilian se nachází uprostřed historického centra Prahy, pouhých 5 minut chůze od předních pražských památek a věhlasných míst: Staroměstského náměstí, Václavského náměstí, Karlova mostu, Prašné věže a předních koncertních sálů (Rudolfinum, Státní opera). V okolí hotelu naleznete burzu cenných papírů, budovy ministerstev, business centra a množství restaurací a kaváren.

Hotel nabízí 71 komfortně vybavených pokojů. Každý z nich nabízí komfort vybraných detailů - vysokou akustickou izolaci, velmi tichou klimatizaci, prostorné postele s exceletním roštem pro podpěru zad, krásný klasický ručně vyřezávaný francouzský nábytek a klasické elegantní závěsy z Benátek. Samozřejmostí hotelu jsou profesionální služby, příjemný personál a vysoký standard kvality. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou, telefonem a vysokorychlostním připojením k internetu zdarma, LCD TV, DVD a CD přehrávačem i plně zásobeným minibarem. Většina pokojů poskytuje výhled na nádvoří.
Celý popis
Naposledy změněno: 13. 9. 2017
25.3.
25.11.
Středočeská desítka 2017

Středočeská desítka 2017

Praha, Praha
26.4.
1.6.
Praha hoří

Praha hoří

Praha 1, Praha
16.6.
1.10.
Výstava Jiřího Slívy PostPoesie

Výstava Jiřího Slívy PostPoesie

Praha 1, Praha

Ubytování a restaurace v okolí