Úvod > Co chcete dělat? > Životní styl > Venkovská turistika

Venkovská turistika celá ČR

Vzpomínáte na prázdniny u babičky, vůni čerstvě utržených jahod a jablek, chuť pečených brambor a líná odpoledne s knížkou ve stínu stromů? Je vám líto, že vaše děti netráví celé dny na louce a v lese a nerozeznají krávu od ovce? Neházejte flintu do žita a vydejte se na některou z venkovských farem.

Po ruchu velkoměsta určitě přijde vhod zajet si někam na čerstvý vzduch a vychutnat si klid a pohodu

Vždy jste chtěli vědět, jak se bačové starají o ovce? Přijeďte na farmu Košík. Med od místních včel, ovoce a zeleninu přímo ze zahrady ochutnáte na biofarmě Javořice Lhotka, pod bájnou horou čeká na vaše děti Farma Blaník se zvířecím parkem a atrakcemi. Okouzluje vás zlaté slunce zapadající nad vinicemi? Sledujte je ze hřbetu koně na Jáňově dvoře. Pokud jste nikdy jedli vlastnoručně ulovenou rybu, zkuste to na Pstruhové farmě Pilníkov. Farma Bolka Polívky nabízí navíc i wellness centrum!

Zobrazit celý popis
Ukliďme svět, ukliďme Česko - O nastávajícím víkendu budou dobrovolníci opět uklízet
22. září 2017 7:12

Ukliďme svět, ukliďme Česko - O nastávajícím víkendu budou dobrovolníci opět uklízet

Tuto sobotu 23. září vyvrcholí podzimní etapa celorepublikové akce Ukliďme svět, ukliďme Česko 2017. Od časného sobotního rána budou dobrovolníci na 120 místech po celé republice opět uklízet černé skládky i drobný nepořádek. Dvacítka úklidů již v září proběhla a dalších 70 akcí se chystá v pozdějších termínech.