Úvod > Co chcete dělat? > Životní styl > Venkovská turistika

Venkovská turistika celá ČR

Vzpomínáte na prázdniny u babičky, vůni čerstvě utržených jahod a jablek, chuť pečených brambor a líná odpoledne s knížkou ve stínu stromů? Je vám líto, že vaše děti netráví celé dny na louce a v lese a nerozeznají krávu od ovce? Neházejte flintu do žita a vydejte se na některou z venkovských farem.

Po ruchu velkoměsta určitě přijde vhod zajet si někam na čerstvý vzduch a vychutnat si klid a pohodu

Vždy jste chtěli vědět, jak se bačové starají o ovce? Přijeďte na farmu Košík. Med od místních včel, ovoce a zeleninu přímo ze zahrady ochutnáte na biofarmě Javořice Lhotka, pod bájnou horou čeká na vaše děti Farma Blaník se zvířecím parkem a atrakcemi. Okouzluje vás zlaté slunce zapadající nad vinicemi? Sledujte je ze hřbetu koně na Jáňově dvoře. Pokud jste nikdy jedli vlastnoručně ulovenou rybu, zkuste to na Pstruhové farmě Pilníkov. Farma Bolka Polívky nabízí navíc i wellness centrum!

Zobrazit celý popis
Cesta strojem času v RETROstylu: výstavy, cukrárny a interiéry
24. listopad 2017 9:20

Cesta strojem času v RETROstylu: výstavy, cukrárny a interiéry

Prachatice
Výročí sametové revoluce, blížící se oslavy sto let samostatného Československa a další události, které na portálu Kudy z nudy pravidelně připomínáme, probouzí zájem o téma retro. Kde můžete zavzpomínat na dobu před sametovou revolucí, navštívit zajímavé výstavy a vrátit se do 20. století?