Zábava celá ČR

Chcete recept na správnou zábavu? Smíchejte města, památky, historické slavnosti, divadla a festivaly, přidejte volnočasové aktivity, soutěže, hry a animační programy, doplňte kousek středověku, dobové gastronomické speciality, špetku moderních technologií – a můžete se vydat na cestu.

Čekají na vás centra zábavy, historie i současnost a kousky, nad kterými se vám bude tajit dech

Pražské 5D kino vás přesvědčí, že 3D je minulostí; tenhle zážitek si rozhodně budete pamatovat! Hluboko do podzemí vás doveze důlní vláček v příbramském Hornickém muzeu, do šerého dávnověku až mezi husity zavítáte v táborském Housově mlýně, v Loučni se budete proplétat bludišti a labyrinty, nahlédnout můžete i do zákulisí pražského letiště a zažít start letadla nebo přistání přímo u přistávací dráhy. A až vás to na zemi přestane bavit, vydejte se na velký vesmírný let s Planetáriem Praha!

Zobrazit celý popis
V Trutnově sundají v sobotu draka z věže Staré radnice
26. září 2017 12:00

V Trutnově sundají v sobotu draka z věže Staré radnice

Trutnov
Poslední sobotu v září budou od 14:00 hod. na Rýbrcoulově náměstí v Trutnově pro děti připraveny osvědčené i zbrusu nové hry a soutěže o drobné ceny. K tomu zahudlají muzikanti přespolní i místní. Občerstvení a pár zpestření programu bude zajištěno. V 16:00 hod. bubeníci vybubnují pana Albrechta z Trautenbergu s jeho družinou a starý drak bude sejmut z věže. Tak bude vypadat sobotní sundání draka z věže Staré radnice v Trutnově.
Stezka v oblacích Dolní Morava

Stezka v oblacích Dolní Morava

Dolní Morava, Východní Čechy
Pohádkové peklo Čertovina u Hlinska

Pohádkové peklo Čertovina u Hlinska

Hlinsko, Východní Čechy
Kukuřičné bludiště Brno

Kukuřičné bludiště Brno

Brno, Jižní Morava
Dýňová farma v Bykoši

Dýňová farma v Bykoši

Bykoš, Střední Čechy