Úvod > Co chcete dělat? > Letní sporty > Letní adrenalinové aktivity

Letní adrenalinové aktivity celá ČR

Chcete zažít pořádnou dávku adrenalinu? Nemusíte podlehnout reklamě a hned se vrhat střemhlav z letadel s padáky, existují zábavnější nápady. Vyzkoušejte třeba rychlou jízdu na bobech či na terénních koloběžkách, lanová centra, bike parky, travní lyžování nebo rafinované bojové scénáře v paintballu.

Rafting, horolezectví, kiting, zorbing, potápění, motokros, rafting, paragliding, bungeejumping to vše Česko nabízí

Navštivte například Tarzanii, největší lanový park v České republice, anebo se sklouzněte v tobogánu, který vede středem vyhlídkové věže na Stezce v korunách stromů u Lipna. Jak se chodí v sedmimílových botách se dozvíte v šumavském outdoorovém Offparku Sušice, ve Špindlerově Mlýně a v Janově nad Nisou si zase užijete vzrušující jízdy na bobových dráhách. Pro opravdu odvážné jsou určeny tratě pro skicross, bicross, skatecross a travní lyžování v areálu adrenalinových sportů Obří sud Javorník.

Zobrazit celý popis
Předposlední říjnový víkend patří na Šiklově mlýně motokrosařům
20. říjen 2017 9:00

Předposlední říjnový víkend patří na Šiklově mlýně motokrosařům

Zvole
Až 170 motokrosařů dorazí v sobotu 21. října na Šiklův mlýn ve Zvoli nad Pernštejnem. Letos se zde totiž pojede poslední závod sezóny "Enduro Open Šiklův mlýn 2017". Závodníci zde mají šanci ještě zabojovat o pár posledních bodů a tak rozhodně nebude nouze o odvážné kousky. Krom závodů o mistrovské a pohárové body se hobby jezdci utkají o Pohár Šiklova mlýna ve 3 kategoriích - OPEN, Veterán 40 a Veterán 50 a to jak v sobotu tak i v neděli.