Úvod > Co chcete dělat? > Letní sporty > Letní adrenalinové aktivity

Letní adrenalinové aktivity celá ČR

Chcete zažít pořádnou dávku adrenalinu? Nemusíte podlehnout reklamě a hned se vrhat střemhlav z letadel s padáky, existují zábavnější nápady. Vyzkoušejte třeba rychlou jízdu na bobech či na terénních koloběžkách, lanová centra, bike parky, travní lyžování nebo rafinované bojové scénáře v paintballu.

Rafting, horolezectví, kiting, zorbing, potápění, motokros, rafting, paragliding, bungeejumping to vše Česko nabízí

Navštivte například Tarzanii, největší lanový park v České republice, anebo se sklouzněte v tobogánu, který vede středem vyhlídkové věže na Stezce v korunách stromů u Lipna. Jak se chodí v sedmimílových botách se dozvíte v šumavském outdoorovém Offparku Sušice, ve Špindlerově Mlýně a v Janově nad Nisou si zase užijete vzrušující jízdy na bobových dráhách. Pro opravdu odvážné jsou určeny tratě pro skicross, bicross, skatecross a travní lyžování v areálu adrenalinových sportů Obří sud Javorník.

Zobrazit celý popis
Zábavu plnou adrenalinu zažijete na Ladronkafestu
6. září 2017 9:28

Zábavu plnou adrenalinu zažijete na Ladronkafestu

Praha 6
Baví vás sport, tanec, malování, umění, soutěže, adrenalin nebo hudba? To všechno najdete v sobotu na jednom místě – v parku Ladronka v Praze 6 na největším festivalu volnočasových aktivit ve střední Evropě. Festival představí desítky volnočasových aktivit, které mohou uchvátit nejen teenagery a studenty. Už tak dost široká nabídka oblíbených sportů, her a činností, kterým se lidé ve svém volném čase věnují, každoročně narůstá! Na Ladronkafestu je navíc najdete všechny pěkně pohromadě a můžete si je k tomu zdarma vyzkoušet.