Úvod > Co chcete dělat? > Lázně a wellness

Lázně a wellness celá ČR

Příroda a člověk spojili své síly a vykouzlili místa plná pohody, která léčí a zvou k relaxaci a odpočinku. Naše země je bohatá na léčivé minerální prameny a úspěšné využívání těchto přírodních léčivých zdrojů ke koupelím a pitným kúrám v lázeňství má v Čechách i na Moravě dlouhou tradici.

Kudy z nudy nabízí velký výběr z nejlepších českých lázní a lázeňských zařízení

Zatímco v malebných Františkových Lázních si budete připadat jako za starých dobrých časů, ryze moderní ráz mají Lázně Hodonín, kde se k léčbě využívá minerální voda třetihorního moře. Blahodárné účinky nejčistšího vzduchu ve střední Evropě si vyzkoušíte v lázních Karlova Studánka, zatímco Léčebné lázně Jáchymov vsadily na léčivou sílu radonové vody. Zdraví si utužíte také v Lázních Libverda a v Bertiných lázních v Třeboni, kde se k léčbě využívá vynikající přírodní slatina.

Zobrazit celý popis
Celostátní týden saunování přinese spoustu zážitků
30. říjen 2017 15:00

Celostátní týden saunování přinese spoustu zážitků

Již sedmý ročník celostátní akce Týden saunování, která je zaměřená na propagaci správného saunování, se uskuteční v termínu od 4. do 11. listopadu 2017 na řadě míst po celé republice. Připraveny jsou speciální saunové noci, saunování při svíčkách, speciální saunové ceremoniály, beauty procedury, peelingy a saunová show. V některých saunách se chystají diskuse o zásadách správného saunování. Řada saun zavádí nově do programu zážitkové saunování.
Termální park - Termály Losiny

Termální park - Termály Losiny

Velké Losiny, Střední Morava a Jeseníky
Čapí hnízdo - areál nedaleko Prahy

Čapí hnízdo - areál nedaleko Prahy

Olbramovice, Střední Čechy
Aquapark Čestlice - Aquapalace Praha

Aquapark Čestlice - Aquapalace Praha

Čestlice, Střední Čechy