Úvod > Aktuality > Závod Subaru Levorg Games ve Velké Úpě klepe na dveře

Závod Subaru Levorg Games ve Velké Úpě klepe na dveře

Vydáno 25. ledna 2016 Zimní sporty
V sobotu 6. 2. 2016 se pojede ve skiareálu Skiport ve Velké Úpě již pátý ročník zimního free SKI & SNB závodu Subaru Levorg Games. Stejně jako v minulých letech se sem sjedou závodníci ze všech koutů republiky, aby se utkali na skoku přes vůz Subaru.
Subaru XV Snow Session Velká ÚpaKdo byl na některém z minulých ročníků závodu Subaru Levorg Games, tak ví, že jezdci se toho opravdu nebojí. Do Velké Úpy se každoročně sjedou nejlepší freestyle jezdci na lyžích a prknech z celé ČR, aby poměřili své síly, bojovali o celkové prizemoney 40 000 korun. Jedinečná atmosféra, represent best trick, bohatý doprovodný program, tak by se dal stručně popsat tento tradičně netradiční event.

Po zkušenostech z minulých ročníků je jisté, že bude opět na co se koukat. Závodníci poměří své freestyle dovednosti v disciplíně Big Air přes vůz Subaru, pod pečlivým hledáčkem rozhodčích.

A to není všechno. Pro návštěvníky si organizátoři opět připravili bohatý doprovodný program, kde si přijdou na své lidé všech věkových kategorií. Doprovodný program závodu začne už víkend před samotným závodem, kdy v místním podniku Úpa v pátek 29. 1. vystoupí vycházející ikona moderní hudby, Kapitán Demo. Celý týden zde pak budou probíhat hudební workshopy a silent party.

SubaruV pátek 5.2. do Úpy přijede předvést své umění vicemistr Evropy v barmanské disciplíně flair, David Neumann. Nejen v týdnu závodů, ale i po celou sezónu, mohou návštěvníci využít služeb místní Subaru Ski School, a navíc po předložení malého techničáku od vozu Subaru získat 20% slevu.

V den samotného závodu, v sobotu 6.2. se můžete těšit na taneční vystoupení, výzvy kapitána Morgana a jeho krásných Morganet a soutěže. Návštěvníci mohou vyhrát například sportovní outdoorovou kameru GoPro, vyhlídkový let nad Krkonošemi od společnosti Stavybo, poukazy na nákup krytů a dalšího příslušenství pro mobilní telefony od firmy Esperia.cz a spoustu dalších zajímavých cen. Navíc zde bude možnost otestovat lyže Lusti české výroby. To vše za hudebního doprovodu DJs a saxofonistů po celý den.

A aby toho nebylo málo, celý event bude zakončený již legendární afterparty v hotelu Úpa, kde to roztočí pražská kapela The Move Breakers v rytmech electroswingu.
Lyžařský areál Skiport ve Velké Úpě

Lyžařský areál Skiport ve Velké Úpě

Jedním z nejznámějších středisek rekreace v Krkonoších je Velká Úpa. Příznivá poloha, klima, přírodní krásy i vhodné terény vytvářejí dobré podmínky pro rekreaci, turistiku a zimní sporty. Sněhová pokrývka tu leží zpravidla od konce listopadu až do začátku dubna a dosahuje v údolí kolem 1 metru.

Krkonošský národní park - kouzelná příroda českých nejvyšších hor

Krkonošský národní park - kouzelná příroda českých nejvyšších hor

Krkonoše jsou nejvyšším pohořím České republiky a patří také k nejstudenějším místům u nás. 17. května roku 1963 tu byl díky výjimečným přírodním hodnotám, rozmanité krajině a bohaté historii založen nejstarší český národní park.

Další aktuality

19.1.
2018
Do hor se opět vrátila zima, Rokytnice nabízí skvělé lyžování

Do hor se opět vrátila zima, Rokytnice nabízí skvělé lyžování

Krkonoše a Podkrkonoší | Zimní sporty
18.1.
2018
V Krkonoších se rozjíždí Odpovědný skialpinista

V Krkonoších se rozjíždí Odpovědný skialpinista

Krkonoše a Podkrkonoší | Zimní sporty
1.1.
2018
Užijte si zimní radovánky v Krkonoších, avšak s respektem k přírodě

Užijte si zimní radovánky v Krkonoších, avšak s respektem k přírodě

Krkonoše a Podkrkonoší | Zimní sporty