Úvod > Aktuality > Staroměstské náměstí opět navštíví s nadílkou Mikuláši, čerti a andělé

Staroměstské náměstí opět navštíví s nadílkou Mikuláši, čerti a andělé

Vydáno 4. prosince 2017 Zážitky
Na vánoční trhy na Staroměstském náměstí zavítají opět nadpozemské bytosti. Stovky Mikulášů, čertů a andělů z celé Prahy čeká dvouhodinová show se spoustou her, soutěží, hudby a s volbou nejkrásnější masky. Mikulášské odpoledne začne na velkém pódiu v úterý 5. prosince v 16 hodin.
Staroměstské náměstí VánoceMikuláše, čerty a anděle všech generací můžete potkat zejména na Václavském náměstí, Královské cestě, v okolí Karlova mostu a na Staroměstském náměstí. Tam bude v úterý 5. prosince 2017 od 16:00 do 18:00 hodin připravena Mikulášská show, která se stane součástí Vánočních trhů.

Školák Albertík se svými kamarády ozdobí vánoční stromečky, vyloví kapry a vyzve všechny přítomné děti ke zpívání koled a soutěžení o pestré ceny. Návštěvníky čeká také divadlo a mikulášská nadílka. Lucifer pošle čertíka Albertíka na zem, aby mu přinesl do pekla Vánoce. Popleta Albertík bude hledat pana Vánoceho a nakonec přinese Luciferovi vánočku. Hostem odpoledne bude cimbálová kapela Studánka Praha. Od 18:00 do 19:00 se můžete těšit na dětský pěvecký sbor Musica e Danza Praha.
Staroměstské náměstí v Praze - nejstarší a nejvýznamnější pražské náměstí

Staroměstské náměstí v Praze - nejstarší a nejvýznamnější pražské náměstí

Staroměstské náměstí je jednou z povinných zastávek při návštěvě Prahy. V každou celou hodinu se shromáždí davy turistů před Staroměstskou radnicí, aby sledovali pochod apoštolů na historickém orloji. Jiní odpočívají na lavičkách nebo na zahrádkách kaváren a vdechují atmosféru tohoto místa.