Úvod > Aktuality > Staroměstské náměstí opět navštíví s nadílkou Mikuláši, čerti a andělé

Staroměstské náměstí opět navštíví s nadílkou Mikuláši, čerti a andělé

Vydáno 4. prosince 2017 Zážitky
Na vánoční trhy na Staroměstském náměstí zavítají opět nadpozemské bytosti. Stovky Mikulášů, čertů a andělů z celé Prahy čeká dvouhodinová show se spoustou her, soutěží, hudby a s volbou nejkrásnější masky. Mikulášské odpoledne začne na velkém pódiu v úterý 5. prosince v 16 hodin.
Staroměstské náměstí VánoceMikuláše, čerty a anděle všech generací můžete potkat zejména na Václavském náměstí, Královské cestě, v okolí Karlova mostu a na Staroměstském náměstí. Tam bude v úterý 5. prosince 2017 od 16:00 do 18:00 hodin připravena Mikulášská show, která se stane součástí Vánočních trhů.

Školák Albertík se svými kamarády ozdobí vánoční stromečky, vyloví kapry a vyzve všechny přítomné děti ke zpívání koled a soutěžení o pestré ceny. Návštěvníky čeká také divadlo a mikulášská nadílka. Lucifer pošle čertíka Albertíka na zem, aby mu přinesl do pekla Vánoce. Popleta Albertík bude hledat pana Vánoceho a nakonec přinese Luciferovi vánočku. Hostem odpoledne bude cimbálová kapela Studánka Praha. Od 18:00 do 19:00 se můžete těšit na dětský pěvecký sbor Musica e Danza Praha.
Staroměstské náměstí v Praze - nejstarší a nejvýznamnější pražské náměstí

Staroměstské náměstí v Praze - nejstarší a nejvýznamnější pražské náměstí

Staroměstské náměstí je jednou z povinných zastávek při návštěvě Prahy. V každou celou hodinu se shromáždí davy turistů před Staroměstskou radnicí, aby sledovali pochod apoštolů na historickém orloji. Jiní odpočívají na lavičkách nebo na zahrádkách kaváren a vdechují atmosféru tohoto místa.

Vánoční trhy na Staroměstském náměstí v Praze

Vánoční trhy na Staroměstském náměstí v Praze

Oslavy vánočních svátků v Praze se ponesou v duchu tradic a lásky k přírodě, ale zásluhou moderních technologií budou mít nádech 21. století. Centrum metropole se oblékne do přírodních prvků s živými stromky i vůní jehličí a bílé střechy prodejních domků navodí zimní atmosféru.

Vánoční trhy Praha 2018

Vánoční trhy Praha 2018

Největší vánoční trhy v České republice můžete letos už po patnácté navštívit na Staroměstském a Václavském náměstí. Tradice, vánoční atmosféra, dětská dílnička, bohatý vánoční program a dobré jídlo.

Mikulášská krampusácká nadílka na Staroměstském náměstí v Praze

Mikulášská krampusácká nadílka na Staroměstském náměstí v Praze

Zveme vás na krampusáckou nadílku na Staroměstském náměstí, která se koná jako každý rok 5.12.2018. Letos se nesetkáte jen s Mikulášem, ale především se setkáte s luciferem pekel.