Úvod > Aktuality > Oslavte Mezinárodní den žen v Aquacentru Šutka

Oslavte Mezinárodní den žen v Aquacentru Šutka

Vydáno 7. března 2017 Zážitky
Ženy, dámy, slečny, paní, přijďte si užít svůj den do Aquacentra Šutka a odměnit se tak v rámci Mezinárodního dne žen, který každoročně připadá na 8. března. Ve středu 8. 3. 2017 od 18:00 do 21:00 hodin je pro vás v Aquacentru Šutka připraven bohatý program. Lektorky vás nadchnou pro dynamické lekce aquaerobicu a pilates. Připraveno je vystoupení pole dance a lekce s instruktorkou a vítězkou Mistrovství ČR Alex Kalousovou. Připraveny jsou i sladké dárky a jiná překvapení. Na závěr můžete tento významný den zvěčnit v zábavném fotokoutku.
ŠutkaJiž od roku 1911 svět slaví Mezinárodní den žen k připomínce stávky newyorských švadlen z března roku 1908. V letošním roce také Aquacentrum Šutka vzdá úctu všem ženám, a to nikoliv květinou, ale pestrým a nevšedním programem, kde si každá najde to své.

Vezměte tedy svou maminku, dceru, kamarádky a užijte si společné chvíle v aquaparku, ve wellness či vířivce, dvou finských saunách či parních lázních nebo v 50m bazénu. To vše v areálu Aquacentrum Šutka v Praze 8. Program akce je zahrnut do běžné ceny vstupného.
Aquacentrum Šutka

Aquacentrum Šutka

Plavecký areál Šutka byl pro veřejnost otevřen v prosinci roku 2012 a dnes může svým návštěvníkům nabídnout nejen padesátimetrový krytý bazén, ale též vířivku, divokou řeku, 2 tobogány, vodopád, relaxační bazén, dětské brouzdaliště i vodní bar s občerstvením a wellness. Areál je plně bezbariérový...