Úvod > Aktuality > Mezinárodní den žen v Aquacentru Šutka

Mezinárodní den žen v Aquacentru Šutka

Vydáno 6. března 2016 Zážitky
Ženy, dámy, slečny, paní, přijďte si užít svůj den do Aquacentra Šutka a odměnit se tak v rámci Mezinárodního dne žen, který každoročně připadá na 8. března. V úterý 8. 3. 2016 od 16:00 do 20:00 hodin je pro Vás v Aquacentru Šutka připraven bohatý program. Lektorky Vás nadchnou pro dynamické lekce aquaerobicu. Připraveny jsou pro Vás lekce hoopingu, tance s obručí, své tělo i mysl rozmazlíte díky masážnímu a kosmetickému koutku a chuťové buňky odměníte ochutnávkou čokolády. Tento významný den můžete na závěr zvěčnit v našem zábavném fotokoutku.
ŠutkaJiž od roku 1911 svět slaví Mezinárodní den žen k připomínce stávky newyorských švadlen z března roku 1908. V letošním roce také Aquacentrum Šutka vzdá úctu všem ženám, a to nikoliv květinou, ale pestrým a nevšedním programem, kde si každá najde to své. Výběr je široký. Od lekcí aquaerobiku nebo hoopingu, přes příjemné masáže nebo kosmetické poradenství, až po zábavný fotokoutek a ochutnávky čokolád Merci. Lekce hoopingu vás naučí nový a radostný způsob pohybu a vnímání svého těla i mysli. Vyzkoušejte něco nového a naučte se kouzla s obručí. Pokud se chcete zaměřit na svou krásu a pleť, vizážistky z Mary Kay Vám odborně poradí, ať už máte jakýkoliv typ pleti. Večer pak můžete zakončit masáží nebo fotokoutkem se zábavnými rekvizitami.

Vezměte tedy svou maminku, dceru, kamarádky a užijte si společné chvíle v aquaparku, ve wellness či vířivce, dvou finských saunách či parních lázních nebo v 50m bazénu. To vše v areálu Aquacentrum Šutka v Praze 8. Program akce je zahrnut do běžné ceny vstupného.
Aquacentrum Šutka

Aquacentrum Šutka

Plavecký areál Šutka byl pro veřejnost otevřen v prosinci roku 2012 a dnes může svým návštěvníkům nabídnout nejen padesátimetrový krytý bazén, ale též vířivku, divokou řeku, 2 tobogány, vodopád, relaxační bazén, dětské brouzdaliště i vodní bar s občerstvením a wellness. Areál je plně bezbariérový...