Úvod > Aktuality > Večerní procházky po ZOO Praha pokračují i v lednu 2016

Večerní procházky po ZOO Praha pokračují i v lednu 2016

Vydáno 1. ledna 2016 Příroda
Každý lednový pátek a sobotu máte možnost vyrazit v ZOO s průvodcem na večerní prohlídku a zjistit, co dělají zvířata v ZOO po zavírací hodině. Večerní procházky s průvodcem patří k hlavním atrakcím pražské zoo již více než 15 let, první akce tohoto druhu se konala už v roce 1999! Využijte jedinečné možnosti zjistit v doprovodu odborných průvodců, co dělají zvířata v pražské zoo po zavírací době.
Každý lednový pátek a sobotu od 17.00 a 17:30  můžete zjistit co dělají zvířata v zoo po zavírací době. Spolu s průvodcem projdete spodní část zoo kde uvidíte, jak se k spánku chystají sloni, jak tráví večer hroší rodinka nebo jak odpočívají želvy obrovské.

Účast je potřeba rezervovat předem. Prohlídka trvá 2 hodiny, během nichž není možné odpojit se od skupiny. První termín od 17.00 je určen pro rodiče s dětmi, kterým je přizpůsoben i výklad. Druhý termín, v 17:30, je určen věkem dospělým návštěvníkům. Je nutné se předem objednat na tel. čísle 296 112 230. Vstupné na večerní prohlídky je 160,- Kč pro děti a 250,- Kč pro dospělé. Zahrnuje parkovné a průvodcovské služby.
Chovatelem v Zoo Praha na jeden den - splňte si svůj dětský sen

Chovatelem v Zoo Praha na jeden den - splňte si svůj dětský sen

Speciální program v Zoo Praha je určen pro všechny milovníky zvířat, kteří v dětství chtěli krmit lvy, pečovat o slony, hledět do očí žirafě či chovat anakondu, ale profesní život je pak zavál jinam.

Program se zvířetem a narozeniny v Zoo Praha

Program se zvířetem a narozeniny v Zoo Praha

Je vám líto, že si nemůžete na většinu obyvatel zoo sáhnout? V Zoo Praha máte příležitost! A může jít o roztomilé chlupáče nebo obávaná šupinatá či vícenohá zvířata.

Zoo Praha - čtvrtá nejlepší zoo na světě

Zoo Praha - čtvrtá nejlepší zoo na světě

Zoologická zahrada hl. města Prahy se nachází v krásném, členitém terénu Trojské kotliny. Otevřeno má denně (včetně víkendů a svátků) od 9 hodin. Najdete zde 10 pavilonů, 150 expozic, 2 restaurace, 7 občerstvení, lanovou dráhu, vláček i další atrakce pro děti i dospělé.

Zimní komentovaná krmení v zoo Praha

Zimní komentovaná krmení v zoo Praha

Zoo Praha je otevřena po celý rok denně. Program probíhá jen za hezkého počasí! Výjimky jsou uvedeny.