Úvod > Aktuality > Farmářské trhy na Jiřáku startují již tuto středu

Farmářské trhy na Jiřáku startují již tuto středu

Vydáno 25. ledna 2016 Gurmánská turistika
Farmářské tržiště Jiřák zahajuje provoz už 27. ledna. Obyvatelé Vinohrad, Žižkova a blízkého i vzdáleného okolí tak mohou nakupovat na trhu sezónní potraviny už odteď. Nebude chybět kvalitní čerstvé pečivo včetně bezlepkového a celozrnného, tradiční kváskový chléb, domácí cukrárny, sirupy, med, koření, sušené byliny, marmelády a další lokální potraviny zimní sezóny. Tržiště bude otevřeno ve středu 27. ledna i v sobotu 30. ledna. Na farmářském tržišti Náplavce začíná provoz 6. února Masopustním veselím.
Farmářské trhy na Jiřáku nabízí spoustu zboží Farmářské tržiště na Jiřáku organizuje občanské sdružení Archetyp.

Oficiální otevření 7. sezóny farmářského tržiště Jiřák ve středu 27. ledna 2016. Kromě obvyklých tržních dnů (středa, čtvrtek, pátek a sobota), které začnou pravidelně fungovat od února, se můžete těšit i na nové prodejce, kvalitní sezónní sortiment, novou gastronomickou nabídku, akce podporující české plodiny a potraviny a také občasné kulturní dění na trhu, jako je vystoupení nejrůznějších kapel apod.

Tržiště na Jiřáku bude od zahájení sezony tedy otevřeno takto: středa 27. ledna, sobota 30. ledna, a od středy 3. února pak běžné tržní dny středa – sobota. Pomalu, jak se bude blížit jaro, budou přibývat na trhu první bylinky, květiny, jarní zelenina a další poslové nové zemědělské sezóny. Na to si však musíme ještě chvíli počkat a mezitím brát vitamíny z české kořenové zeleniny, brambor, jablek nebo čerstvých ovocných a zeleninových šťáv.
Farmářské trhy v Praze

Farmářské trhy v Praze

Na několika místech v Praze najdete od jara do podzimu farmářská tržiště, která nabízí domácí potraviny, výpěstky a výrobky, vše té nejlepší kvality, českého původu, za použití minima chemie a vynikající chuti. Vyražte i vy na výlet a vyberte si z české kvality.

Další aktuality

14.11.
2017
Čokoládový festival provoní pražskou Galerii Harfa

Čokoládový festival provoní pražskou Galerii Harfa

Praha | Gurmánská turistika
13.11.
2017
Restaurant day znovu míří do českých měst

Restaurant day znovu míří do českých měst

Praha | Gurmánská turistika
6.11.
2017
Botanická zahrada láká 11. listopadu na mladá vína

Botanická zahrada láká 11. listopadu na mladá vína

Praha | Gurmánská turistika