Úvod > Aktuality > Farmářské trhy na Jiřáku startují již tuto středu

Farmářské trhy na Jiřáku startují již tuto středu

Vydáno 12. února 2018 Gurmánská turistika
Farmářské tržiště Jiřák zahajuje provoz už 14. února. Obyvatelé Vinohrad, Žižkova a blízkého i vzdáleného okolí tak mohou nakupovat na oblíbeném trhu sezónní potraviny. Nebude chybět kvalitní čerstvé pečivo včetně bezlepkového a celozrnného, tradiční kváskový chléb, domácí cukrárny, sirupy, med, koření, sušené byliny, marmelády a další lokální potraviny zimní sezóny.
Farmářské trhy na Jiřáku nabízí spoustu zbožíLetošní sezóna trhů na Jiřáku startuje ve středu 14. února 2018 a vy u toho rozhodně nesmíte chybět. Opět si můžete nakoupit u oblíbených prodejců od zeleniny až po různé druhy občerstvení. Těšit se můžete také na novinky, které se budou týkat hlavně rozšíření oblíbených tématických akcí nebo doprovodného programu.

Pomalu, jak se bude blížit jaro, budou přibývat na trhu první bylinky, květiny, jarní zelenina a další poslové nové zemědělské sezóny. Na to si však musíme ještě chvíli počkat a mezitím brát vitamíny z české kořenové zeleniny, brambor, jablek nebo čerstvých ovocných a zeleninových šťáv.
Farmářské trhy na Jiřáku 2018

Farmářské trhy na Jiřáku 2018

Pravidelné Farmářské trhy se budou konat na náměstí Jiřího z Poděbrad i v roce 2018. Dodavatelé se budou průběžně obměňovat, ty nejoblíbenější ale na trzích zůstanou celou sezónu. Naplánované jsou i tematické dny, které se vždy budou zaměřovat na konkrétní období.

Farmářské trhy v Praze

Farmářské trhy v Praze

Na několika místech v Praze najdete od jara do podzimu farmářská tržiště, která nabízí domácí potraviny, výpěstky a výrobky, vše té nejlepší kvality, českého původu, za použití minima chemie a vynikající chuti. Vyražte i vy na výlet a vyberte si z české kvality.

Další aktuality