Úvod > Aktuality > 20 tipů na tradiční i netradiční festivaly 2016

20 tipů na tradiční i netradiční festivaly 2016

Vydáno 26. února 2016 Kultura
Rádi plánujete? Pořádně si naostřete tužku, vytáhněte diář a zapište si, kam letos vyjedete na ty nejzajímavější festivaly. Přinášíme vám deset tipů na ty, kam se budete rádi vracet i v následujících letech. Milovníky dobrého jídla uchvátí Prague Food Festival, milovníky divadla zřejmě bude čekat výlet do Hradce Králové, Třebíč zase rozezní klezmer. Záleží jen na vás, čím budete chtít rozptýlit stereotyp všedních dní.
Festival Cool v Plotě 2016

Festival Cool v Plotě 2016

7. ročník multižánrového festivalu sólových umělců proběhne v září v Písku. Festival se bude odehrávat na různých scénách v historickém centru města Písku a představí se na něm 30 umělců z ČR, Finska, Anglie, USA, Ruska a Německa atd.

Festival Vizovické Trnkobraní 2016

Festival Vizovické Trnkobraní 2016

Vizovické Trnkobraní se bude konat v tradičním termínu a to předposlední víkend v srpnu v areálu likérky Rudolf Jelínek.

Křehký Mikulov 2016

Křehký Mikulov 2016

Poslední květnový víkend se odehraje sběratelské preview čtvrtého ročníku festivalu Art Designu Křehký Mikulov. Festival nabízí lákavou kombinaci výjimečné galerijní prezentace současného tuzemského a zahraničního art designu a prostorů starobylého jihomoravského zámku.

Slacklinový festival na hradě Kost

Slacklinový festival na hradě Kost

Na hradě Kost proběhne ve dnech 24. - 25. září 2016 Slacklinový festival.

Signal festival světla v Praze 2016

Signal festival světla v Praze 2016

Praha po setmění na čtyři říjnové dny ožije světlem! Festival videomappingu a světelného umění Signal rozsvítí v říjnu historické centrum Prahy. Přehlídka nových technologií oživí Staroměstské náměstí, palác U Hybernů, Ovocný trh nebo třeba Kampu.

Živá ulice - největší letní open-air festival v Plzni 2016

Živá ulice - největší letní open-air festival v Plzni 2016

Plzeňské léto plné hudby, tance, divadla a happeningů. Program představí přes šedesát českých i zahraničních kapel, dětský a doprovodný program. Chystá se i více než dvacet představení pouličního divadla.