Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Zelenáčova šopa ve Zlíně

Zelenáčova šopa ve Zlíně

Gurmánská turistika
Hospůdka pivních speciálů, hudební a divadelní klub je místem, kde můžete ochutnat desítky různých piv, zažít živé koncerty, cestovatelské besedy, nebo divadelní představení pro děti i dospělé.
Kulturní programy jsou podporovány Kulturním fondem města Zlína. U zrodu vyhlášeného podniku před 26 lety i za jeho současnou dramaturgií stojí Martin Juřík, mezi přáteli známý pod přezdívkou Čurda. Je také tahounem zlínské kapely Podjezd.

V roce 2016 překonala hospůdka hranici ochutnaných více než 800 různých piv z více jak 160 minipivovarů a pivovarů. Kromě piva můžete v Zelenáčově šopě ochutnat také známé whiskey nebo rumy. V nápojovém lístku můžete dále vybírat z nealkoholických, teplých nápojů nebo například z vín či dalších lihov.

Nechybí ani kuchyně, která je v provozu každý všední den od 11 hodin. Ochutnat můžete pivní talíř, pečený uzený bůček s červeným zelím, smažený řízek a po předchozí domluvě i pečená koleny, žebra nebo tatarský biftek z pravé hovězí svíčkové.

Zelenáčova šopa je nekuřáckou restaurací. K dispozici je salónek pro 30 osob a sál s kapacitou 60 míst. Můžete si také prostory pronajmout pro oslavy, svatby a večírky. Povolený vstup se psy.
 
Celý popis
Naposledy změněno: 17. 8. 2019
1.7.
12.11.
Škola vaření v Bistrotéce Valachy

Škola vaření v Bistrotéce Valachy

Zlín, Východní Morava
1.8.
31.10.
Výstava soch ve sklepení hradu Malenovice

Výstava soch ve sklepení hradu Malenovice

Zlín, Východní Morava
1.4.
31.10.
1. dřevěná zoo

1. dřevěná zoo

Ostrata, Východní Morava

Ubytování a restaurace v okolí