Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Zámecké wellness centrum Infinit v hotelu Chateau St. Havel v Krči

Zámecké wellness centrum Infinit v hotelu Chateau St. Havel v Krči

Lázně a wellness
Dopřejte si ničím nerušenou relaxaci v zámeckém hotelu Chateau St. Havel v Krči. V prostorném privátním wellness centru si mohou relaxaci užít páry i skupinky přátel.
V jedinečném zámeckém wellness centru naleznete dvě privátní sauny, dva whirlpooly a profesionální masáže. V prostorných saunových kabinách ze světlého dřeva může pohodlně rozjímat až sedm osob. Součástí zámecké privátní sauny je útulná odpočívárna s posezením a lehátky pro maximální pohodlí. Ke zchlazení rozehřátého těla je k dispozici ledový bazének s vodopádem.

Privátní zámecký whirlpool poskytuje ničím nerušené rozjímání pro páry, ale i skupinky přátel, a to až pro pět osob. Součástí privátního whirlpoolu je prostorná sprcha a příjemné posezení.

Všechny prostory jsou ozvučeny a občerstvení je možno kdykoli objednat vnitřní telefonní linkou. V nabídce jsou kromě osvěžujících nápojů také kvalitní zážitková vína či lehké občerstvení ze zámecké kuchyně šéfkuchaře Ondřeje Slaniny.

Přední odborníci zámeckého wellness nabízejí hned několik druhů masáží. A to klasické, relaxační, speciální a exotické masáže.
Celý popis
Naposledy změněno: 30. 6. 2017
18.7.
29.8.
Letní kino ve Žlutých lázních

Letní kino ve Žlutých lázních

Praha 4, Praha
1.6.
30.9.
Sculpture line - sochařský festival

Sculpture line - sochařský festival

Praha 4, Praha
15.4.
2.9.
Cyklovlak Kokořínsko a Kokořínský motoráček

Cyklovlak Kokořínsko a Kokořínský motoráček

Mšeno, Střední Čechy
7.6.
15.9.
Letní kino MeetFactory 2017

Letní kino MeetFactory 2017

Praha 5, Praha

Ubytování a restaurace v okolí