Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Wellness & spa Infinit Maximus na Brněnské přehradě
"> "> Venkovní slaný whirlpool "> Saunové ceremoniály v saunovém dómu "> Venkovní vířivý bazén "> Sauna na jezeře Finská sauna s panoramatickým výhledem na jezero láká především pro tichou relaxaci na kraji lesa. V prostorné saunové kabině ze světlého dřeva vám saunování zpříjemní směs lesních esencí a dekorace ve formě loukoťových kol, jehličnatých větviček, šišek a čerstvého voňavého dříví z nedalekého lesa. "> Sauna na jezeře "> Zakopané sauny Alchymistův sklep v sobě skrývá zakopanou saunovou místnost s parním nárazem vyhřátou na 80 – 90 ° Celsia. Sauna je založena na principu dvojího tepla - saunových a krbových kamen. Saunování doprovází speciální esence, kterou pro vás každý den míchá náš saunový alchymista. Zděný strop je poznamenán alchymistickými znaky a zápisky a dekoraci dotváří zkumavky a baňky plné tajných substancí a elixírů. Zakopaný vinný sklípek se vyznačuje střídavou teplotou, která se mění v závislosti na venkovním počasí. V teplých dnech se teplota uvnitř pohybuje okolo 20 °Celsia a v těch chladných okolo 40 °Celsia. Prostor vinného sklepa prosvětluje oheň z krbových kamen a zdobí vinná dekorace společně s cihlovým stropem. Odpočinek zpříjemňuje pohodlné posezení na zaoblených dřevěných lavicích. "> Alchymistův sklep "> Bylinná chýše Suchá bylinná sauna láká především na vůně a účinky bylinných esencí, které se pravidelně v místnosti obměňují a působí blahodárně na tělo i na duši. Prostor uvnitř sauny je z velké části zděný a k posezení slouží lavice ze světlého dřeva. Atmosféru v chýši dotváří dekorace v podobě sušených bylin a rustikální kotlík plný bylinek nad kamny. "> Bylinná chýše Suchá bylinná sauna láká především na vůně a účinky bylinných esencí, které se pravidelně v místnosti obměňují a působí blahodárně na tělo i na duši. Prostor uvnitř sauny je z velké části zděný a k posezení slouží lavice ze světlého dřeva. Atmosféru v chýši dotváří dekorace v podobě sušených bylin a rustikální kotlík plný bylinek nad kamny.
+ Přidat foto

Wellness & spa Infinit Maximus na Brněnské přehradě

Lázně a wellness
Síť wellness center Infinit vybudovala unikátní wellness uprostřed přírody u Brněnské přehrady v hotelu Maximus Resort. Součástí areálu je Vodní spa s vyhřívanými bazény a saunový svět s 11 druhy saun, privátní SPA s širokou nabídkou masáží a privátních koupelí.

Tímto Infinit otevřel dosud největší tuzemský venkovní saunový svět, kde je možné si užít relaxaci na celkové ploše 3 500 m². Wellness centrum Infinit Maximus je jedinečné svým zasazením do přírody Podkomorských lesů. Venkovní částí protéká potok, podél kterého se rozkládá saunový svět s průzračným přírodním jezírkem.

V saunovém světě se nachází 11 druhů saun:
  • Sauna na jezeře s panoramatickým výhledem a provoněná lesní esencí
  • Zakopaná sauna s krbovými kamny, alchymistickou dekorací a vůněmi
  • Zakopaný relaxační vinný sklípek na břehu potoka
  • Bylinná sauna v dřevěné chýši
  • Vulkáno sauny
  • Saunový dóm
  • Finská a tropická sauna
  • Turecká a parní solná sauna
  • Kneippovy lázně
  • Ochlazovací zóna s 3 ledovými bazénky
Pro odpočinek je připravena venkovní relaxační zóna s lehátky ke slunění a nová vnitřní relaxační místnost s krbovými kamny. K občerstvení slouží fresh bar s posezením.

Wellness nabízí v ceně vstupu i vodní SPA s vnitřními i venkovními bazény. K dispozici je vnitřní zážitkový bazén, který je průplavem spojen s venkovním vířivým bazénem. Tímto vzniká bazén dlouhý až 30 metrů. Teplota bazénů se přizpůsobuje aktuálnímu počasí, v létě je to příjemných 31°C a v zimě až 38°C. K dispozice je dále venkovní slaný whirlpool a vnitřní whirlpool s hvězdnou oblohou. Infinit poskytuje nabídku ubytování a wellness pobytů ve čtyřhvězdičkovém hotelu Maximus Resort přímo v místě wellness centra. Relaxační služby je možné zakoupit i formou dárkových poukazů či firemních benefitů, k dispozici je debetní Infinit karta, která opravňuje ke zvýhodněným cenám.
Celý popis
Naposledy změněno: 21. 3. 2017
29.4.
30.9.
Výstava Zpátky do pohádky na Veveří

Výstava Zpátky do pohádky na Veveří

Brno, Jižní Morava
28.4.
29.10.
Džadoňova vila, Jana Nečase 2

Džadoňova vila, Jana Nečase 2

Brno, Jižní Morava
Maximus Resort v Brně

Maximus Resort v Brně

Brno, Jižní Morava
Bowling bar Brno

Bowling bar Brno

Brno, Jižní Morava
Relaxace v Hotelu Rakovec

Relaxace v Hotelu Rakovec

Brno, Jižní Morava
Jachtařská škola Brno

Jachtařská škola Brno

Brno-Bystrc, Jižní Morava

Ubytování a restaurace v okolí

Maximus Resort v Brně

Maximus Resort v Brně

Brno, Jižní Morava
Relaxace v Hotelu Rakovec

Relaxace v Hotelu Rakovec

Brno, Jižní Morava
Veselá kavárna - dětská kavárna v Brně

Veselá kavárna - dětská kavárna v Brně

Brno-Řečkovice a Mokrá Hora, Jižní Morava