Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Wellness Infinit Maximus
"> "> Venkovní slaný whirlpool "> Saunové ceremoniály v saunovém dómu "> Venkovní vířivý bazén "> Sauna na jezeře Finská sauna s panoramatickým výhledem na jezero láká především pro tichou relaxaci na kraji lesa. V prostorné saunové kabině ze světlého dřeva vám saunování zpříjemní směs lesních esencí a dekorace ve formě loukoťových kol, jehličnatých větviček, šišek a čerstvého voňavého dříví z nedalekého lesa. "> Sauna na jezeře "> Zakopané sauny Alchymistův sklep v sobě skrývá zakopanou saunovou místnost s parním nárazem vyhřátou na 80 – 90 ° Celsia. Sauna je založena na principu dvojího tepla - saunových a krbových kamen. Saunování doprovází speciální esence, kterou pro vás každý den míchá náš saunový alchymista. Zděný strop je poznamenán alchymistickými znaky a zápisky a dekoraci dotváří zkumavky a baňky plné tajných substancí a elixírů. Zakopaný vinný sklípek se vyznačuje střídavou teplotou, která se mění v závislosti na venkovním počasí. V teplých dnech se teplota uvnitř pohybuje okolo 20 °Celsia a v těch chladných okolo 40 °Celsia. Prostor vinného sklepa prosvětluje oheň z krbových kamen a zdobí vinná dekorace společně s cihlovým stropem. Odpočinek zpříjemňuje pohodlné posezení na zaoblených dřevěných lavicích. "> Alchymistův sklep "> Bylinná chýše Suchá bylinná sauna láká především na vůně a účinky bylinných esencí, které se pravidelně v místnosti obměňují a působí blahodárně na tělo i na duši. Prostor uvnitř sauny je z velké části zděný a k posezení slouží lavice ze světlého dřeva. Atmosféru v chýši dotváří dekorace v podobě sušených bylin a rustikální kotlík plný bylinek nad kamny. "> Bylinná chýše Suchá bylinná sauna láká především na vůně a účinky bylinných esencí, které se pravidelně v místnosti obměňují a působí blahodárně na tělo i na duši. Prostor uvnitř sauny je z velké části zděný a k posezení slouží lavice ze světlého dřeva. Atmosféru v chýši dotváří dekorace v podobě sušených bylin a rustikální kotlík plný bylinek nad kamny.
+ Přidat foto

Wellness Infinit Maximus

Lázně a wellness
Síť wellness center Infinit vybudovala unikátní wellness uprostřed přírody u Brněnské přehrady v hotelu Maximus Resort. Součástí areálu jsou vnitřní a venkovní termální bazény a saunový svět s 11 druhy saun, privátní SPA s širokou nabídkou masáží a privátních koupelí.

Wellness cetrum Infinit je oáza klidu, ve které si vychutnáte opravdovou relaxaci a pohodu. Vstupem do wellness centra se vám pod jednou střechou otevřou termální bazény a saunový svět, privátní SPA s masážemi a privátními koupelemi o celkové rozloze 4000 m². Wellness centrum Infinit Maximus je jedinečné svým zasazením do přírody Podkomorských lesů u Brněnské přehrady. Venkovní částí protéká potok, podél kterého se rozkládá saunový svět s průzračným přírodním jezírkem.

V saunovém světě se nachází 11 druhů saun:
 • Sauna na jezeře s panoramatickým výhledem a provoněná lesní esencí
 • Zakopaná sauna s krbovými kamny, alchymistickou dekorací a vůněmi
 • Zakopaný relaxační vinný sklípek na břehu potoka
 • Bylinná sauna v dřevěné chýši
 • Vulkáno sauna
 • Solná sauna
 • Saunový dóm
 • Citrusová sauna
 • Medová sauna
 • Turecká a parní solná sauna
 • Kneippovy lázně
 • Ochlazovací zóna se 4 ledovými bazénky
Pro odpočinek je připravena venkovní relaxační zóna s lehátky ke slunění a vnitřní relaxační místnost s krbovými kamny a houpačkami. K občerstvení slouží fresh bar s posezením.

Wellness nabízí v ceně vstupu i termální bazény s vnitřními i venkovními bazény. K dispozici je vnitřní zážitkový bazén, který je průplavem spojen s venkovním vířivým bazénem. Tímto vzniká bazén dlouhý až 30 metrů. Teplota bazénů se přizpůsobuje aktuálnímu počasí, v létě je to příjemných 31°C a v zimě až 38°C. K dispozice je dále venkovní slaný whirlpool a vnitřní whirlpool s hvězdnou oblohou. Infinit poskytuje nabídku ubytování a wellness pobytů ve čtyřhvězdičkovém hotelu Maximus Resort přímo v místě wellness centra. Relaxační služby je možné zakoupit i formou dárkových poukazů či firemních benefitů, k dispozici je debetní Infinit karta, která opravňuje ke zvýhodněným cenám.

V zóně privátního SPA jsou k dispozici nejrůznější masáže a také zážitkové koupele například v Bali vaně, či vířivé koupeli.
Celý popis
Naposledy změněno: 16. 7. 2019
1.6.
31.12.
Žijí tu s námi v Zoo Brno

Žijí tu s námi v Zoo Brno

Brno, Jižní Morava
1.5.
29.9.
Na kole do cukrárny

Na kole do cukrárny

Brno, Jižní Morava
28.5.
13.10.
Počátky sportu v Brně

Počátky sportu v Brně

Brno-Královo Pole, Jižní Morava

Ubytování a restaurace v okolí

Maximus Resort v Brně

Maximus Resort v Brně

Brno, Jižní Morava
Relaxace v Hotelu Rakovec

Relaxace v Hotelu Rakovec

Brno, Jižní Morava
Tree House Sojčí hnízdo

Tree House Sojčí hnízdo

Kuřim, Jižní Morava