Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Wellness & spa Infinit Maximus na Brněnské přehradě
"> "> Venkovní slaný whirlpool "> Saunové ceremoniály v saunovém dómu "> Venkovní vířivý bazén "> Sauna na jezeře Finská sauna s panoramatickým výhledem na jezero láká především pro tichou relaxaci na kraji lesa. V prostorné saunové kabině ze světlého dřeva vám saunování zpříjemní směs lesních esencí a dekorace ve formě loukoťových kol, jehličnatých větviček, šišek a čerstvého voňavého dříví z nedalekého lesa. "> Sauna na jezeře "> Zakopané sauny Alchymistův sklep v sobě skrývá zakopanou saunovou místnost s parním nárazem vyhřátou na 80 – 90 ° Celsia. Sauna je založena na principu dvojího tepla - saunových a krbových kamen. Saunování doprovází speciální esence, kterou pro vás každý den míchá náš saunový alchymista. Zděný strop je poznamenán alchymistickými znaky a zápisky a dekoraci dotváří zkumavky a baňky plné tajných substancí a elixírů. Zakopaný vinný sklípek se vyznačuje střídavou teplotou, která se mění v závislosti na venkovním počasí. V teplých dnech se teplota uvnitř pohybuje okolo 20 °Celsia a v těch chladných okolo 40 °Celsia. Prostor vinného sklepa prosvětluje oheň z krbových kamen a zdobí vinná dekorace společně s cihlovým stropem. Odpočinek zpříjemňuje pohodlné posezení na zaoblených dřevěných lavicích. "> Alchymistův sklep "> Bylinná chýše Suchá bylinná sauna láká především na vůně a účinky bylinných esencí, které se pravidelně v místnosti obměňují a působí blahodárně na tělo i na duši. Prostor uvnitř sauny je z velké části zděný a k posezení slouží lavice ze světlého dřeva. Atmosféru v chýši dotváří dekorace v podobě sušených bylin a rustikální kotlík plný bylinek nad kamny. "> Bylinná chýše Suchá bylinná sauna láká především na vůně a účinky bylinných esencí, které se pravidelně v místnosti obměňují a působí blahodárně na tělo i na duši. Prostor uvnitř sauny je z velké části zděný a k posezení slouží lavice ze světlého dřeva. Atmosféru v chýši dotváří dekorace v podobě sušených bylin a rustikální kotlík plný bylinek nad kamny.
+ Přidat foto

Wellness & spa Infinit Maximus na Brněnské přehradě

Lázně a wellness
Síť wellness center Infinit vybudovala unikátní wellness uprostřed přírody u Brněnské přehrady v hotelu Maximus Resort. Součástí areálu je Vodní spa s vyhřívanými bazény a saunový svět s 11 druhy saun, privátní SPA s širokou nabídkou masáží a privátních koupelí.

Tímto Infinit otevřel dosud největší tuzemský venkovní saunový svět, kde je možné si užít relaxaci na celkové ploše 3 500 m². Wellness centrum Infinit Maximus je jedinečné svým zasazením do přírody Podkomorských lesů. Venkovní částí protéká potok, podél kterého se rozkládá saunový svět s průzračným přírodním jezírkem.

V saunovém světě se nachází 11 druhů saun:
 • Sauna na jezeře s panoramatickým výhledem a provoněná lesní esencí
 • Zakopaná sauna s krbovými kamny, alchymistickou dekorací a vůněmi
 • Zakopaný relaxační vinný sklípek na břehu potoka
 • Bylinná sauna v dřevěné chýši
 • Vulkáno sauna
 • Solná sauna
 • Saunový dóm
 • Citrusová sauna
 • Turecká a parní solná sauna
 • Kneippovy lázně
 • Ochlazovací zóna s 3 ledovými bazénky
Pro odpočinek je připravena venkovní relaxační zóna s lehátky ke slunění a nová vnitřní relaxační místnost s krbovými kamny. K občerstvení slouží fresh bar s posezením.

Wellness nabízí v ceně vstupu i vodní SPA s vnitřními i venkovními bazény. K dispozici je vnitřní zážitkový bazén, který je průplavem spojen s venkovním vířivým bazénem. Tímto vzniká bazén dlouhý až 30 metrů. Teplota bazénů se přizpůsobuje aktuálnímu počasí, v létě je to příjemných 31°C a v zimě až 38°C. K dispozice je dále venkovní slaný whirlpool a vnitřní whirlpool s hvězdnou oblohou. Infinit poskytuje nabídku ubytování a wellness pobytů ve čtyřhvězdičkovém hotelu Maximus Resort přímo v místě wellness centra. Relaxační služby je možné zakoupit i formou dárkových poukazů či firemních benefitů, k dispozici je debetní Infinit karta, která opravňuje ke zvýhodněným cenám.
Celý popis
Naposledy změněno: 13. 12. 2017
31.10.
3.6.
Umění emailu - Technika smaltu

Umění emailu - Technika smaltu

Brno-Královo Pole, Jižní Morava
5.10.
18.2.
Káva Lamplota – prvotřídní kvalita!

Káva Lamplota – prvotřídní kvalita!

Brno-Královo Pole, Jižní Morava
3.11.
17.12.
Výstava Ernst Wiesner ve vile Stiassni

Výstava Ernst Wiesner ve vile Stiassni

Brno, Jižní Morava
Bowling bar Brno

Bowling bar Brno

Brno, Jižní Morava
Jachtařská škola Brno

Jachtařská škola Brno

Brno-Bystrc, Jižní Morava
Lodní doprava na Brněnské přehradě

Lodní doprava na Brněnské přehradě

Brno-Bystrc, Jižní Morava

Ubytování a restaurace v okolí

Maximus Resort v Brně

Maximus Resort v Brně

Brno, Jižní Morava
Relaxace v Hotelu Rakovec

Relaxace v Hotelu Rakovec

Brno, Jižní Morava
Tree House Sojčí hnízdo

Tree House Sojčí hnízdo

Kuřim, Jižní Morava