Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Wellness a sportcentrum Infinit Vysočany
"> Tropická sauna Exotická tropická sauna má mírnější teplotu, ale naopak vyšší vlhkost vzduchu. Teplota se pohybuje okolo 65 až 75°c a vlhkost vzduchu 50 až 70%. V nižší teplotě a vlhčím vzduchu se lépe a příjemněji dýchá a tělo je dokonale prohřáté. Sauna je provoněna esencí mango-papaya. "> Finská sauna Finská sauna je klasická suchá sauna, kde teplota dosahuje 85 až 95°C a vlhkost vzduchu je pouze 10 až 20%. Příjemnou atmosféru dotváří lehká vůně bambusovo -lotusové esence. Vůně spojuje prvky yin a yang, je kombinací ženské vůně lotusu a mužné vůně bambusu, která vytváří jemnou a elegantní vůni. "> Ochlazovací bazének "> Venkovní terasa "> Finská krbová sauna Finská krbová sauna je nejnovější saunou, jejíž teplota dosahuje 85 – 95°C. Krbová sauna je založena na principu dvojího zdroje tepla. Oproti klasické sauně vám "krbovka" nabídne pohled na krbová kamna. Tato sauna je jedinečná svým tichým prostředím. Slouží k plnohodnotné relaxaci, při níž vás nebude rušit žádný cizí prvek, hluk, konverzace či hudba. Tato sauna je určena pro všechny, kteří vyžadují klid a zároveň sami respektují ostatní saunující. "> Medová sauna Medová sauna je nejoblíbenější sauna s teplotou 80 až 90° C. Automatický polev kamen doplněný medovou esencí zvlhčuje vzduch uvnitř sauny, takže dýchání je příjemnější s vůní sladkého medu. Dominantou interiéru je kombinace světlého a tmavého dřeva a zajímavé rozmístění lavic do půlkruhu. "> Selský domek s parním nárazem Selská sauna láká teplotou 80 až 95°C. Sauna je specifická automatickým polevem kamen a následným sepnutím větráku, který rozvíří horký vzduch v sauně a způsobí tak parní náraz. V sauně je použita výrazná esence s vůní akátového květu. "> Venkovní odpočívárna "> Venkovní bar "> Bazén "> Whirlpool malý whirlpool 36 °C "> Kojenecký bazén velký kojenecký whirlpool 32,5 °C "> Vodní svět Krytý plavecký bazén je 25 metrů dlouhý a 10 metrů široký. Využít se dají nejen tři plavecké dráhy o hloubce 1,20 - 1,60 metrů, ale i relaxační část bazénu s masážními tryskami, sedátky a chrliči.
+ Přidat foto

Wellness a sportcentrum Infinit Vysočany

Lázně a wellness
Wellness a sportcentrum Infinit Vysočany nabízí k odpočinku, pohybu, ale i zábavě vodní a saunový svět pro malé i velké návštěvníky a sportovní vyžití v podobě tenisu, squashe, badmintonu a stolního tenisu. V saunovém světe si můžete pod jednou střechou vychutnat hned pět saun.
Ve vodním světě můžete využít plavecký bazén se třemi dráhami a relaxační částí, kojenecký bazén, whirlpool a parní lázeň s vonnými esencemi.

V saunovém světě si užívejte příjemnou relaxaci ve dvou vnitřních a třech venkovních saunách - v tradiční finské sauně, v exotické tropické sauně, v selském saunovém dómu s parním nárazem, medové sauně s parním nárazem a ve finské krbové sauně.

Pro ochlazení těla je připraven sud s ledovou tříští, venkovní ochlazovací bazének, ledové vědro či sprchy. Pro dotvoření pohody a relaxace jsou k dispozici dvě relaxační místnosti, jedna se nachází uvnitř saunového světa a druhá v pergole na terase. Atmosféru uvnitř dotváří krbová kamna a fresh bar.

Zvýhodněné dopolední sanování: Využijte dopoledního saunování v Infinitu za zvýhodněné ceny a užijte si relaxaci v době, kdy není v saunovém světě tolik lidí jako ve večerních hodinách.
Celý popis
Naposledy změněno: 19. 6. 2018
18.6.
6.9.
Kinobus 2018

Kinobus 2018

Praha 9, Praha
19.6.
20.7.
Lineated Luminary

Lineated Luminary

Praha, Praha

Ubytování a restaurace v okolí