Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Úniková hra (escape game) Faust

Úniková hra (escape game) Faust

Zážitky
Nová úniková hra s atmosférou staré Prahy od divadelních tvůrců. Nabízí: napětí, zábavu, zážitek ze hry i příběhu, překonání sama sebe, fascinující atmosféru, přenesení do Faustovy reality, jedinečné umělecké ztvárnění, prověření intuice, fantazie i selského rozumu, záhady, kvízy a českou mytologii.
Hra Faust vás zavede do mystické historie slavného vědce a alchymisty, který upsal svou duši ďáblu. Vyrvěte ji ze spárů pekla a jděte po stopách jeho příběhu. K Faustovu vysvobození vede jen jedna správná cesta. Čas však neúprosně plyne a ďábel Mefistofeles znova roztahuje svá křídla. Vydejte se do světa legend a záhad. Prožijte všemi smysly jednu hodinu v příběhu, který vás strhne.

Úniková hra Faust je koncipována tak, abyste se dozvěděli něco z jednoho z nejstarších mytologických příběhů, zároveň vyzkoušeli svoje schopnosti pracovat v týmu pod časovým presem. Naše úniková hra útočí na všechny vaše smysly, na vaše vědomí, i podvědomí.

Pro to, abyste byli v naší escape game úspěšní, není zapotřebí ani vysoké školy, ani zvláštních dovedností a schopností. Stačí, když přijdete s touhou se bavit a užít si svou hru jako tým. Ideální počet je 4-5, aby se každý hráč mohl prosadit a měl dostatečný prostor pro hru. Samozřejmě lze hrát i v počtu 2-3 členů.
Celý popis
Naposledy změněno: 20. 8. 2017
1.4.
1.10.
Plavby lodí do pražské zoo 2017

Plavby lodí do pražské zoo 2017

Praha 1, Praha
29.4.
10.9.
Plavba na Slapy 2017

Plavba na Slapy 2017

Praha 2, Praha

Ubytování a restaurace v okolí