Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Turistická karta - slevy pro každého turistu

Turistická karta - slevy pro každého turistu

Zážitky
Malá kartička "turistykarta" na klíče pro každého turistu. Zajistí vám vstupy zdarma nebo slevy do památek a muzeí, slevy na ubytování nebo zájezdy.
Turistykarta nabízí slevy a výhody pro jednotlivé typy turistů a rodiny s dětmi po celé ČR. Vodáci mohou využít slevu 10 % na pronájem lodí a kol hned u několika půjčoven. Milovníky památek potěší slevy na vstupné na hrady, zámky, ale i do muzeí. Zejména tatínci uvítají slevu na prohlídku pivovaru s ochutnávkou nebo povolenku na rybolov zdarma.

Nezapomnělo se ani na děti, které získají s Turistykartou slevy na vstupné do Pohádkové říše Fábula, Science centra iQLANDIA či na různé atrakce - např. bobovou dráhu, koupaliště.
 
Láká vás let balónem? I pro takovýto výlet získáte s Turistykartou výhodnější cenu. Sto korun a více ušetříte na svých cestách a výletech v případě, že se ubytujete v hotelích či penzionech, které vám při předložení Turistykarty poskytnou slevu na ubytování.

Kartu pořádíte například v Turistickém informačním centru B&K Tour v Hradci Králové (Komenského 249) nebo v Informačním centru KČT na Fügnerově náměstí 3 v Praze 2.
Celý popis
Naposledy změněno: 17. 2. 2018

Ubytování a restaurace v okolí