Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Sportovní vyžití na Slapech

Sportovní vyžití na Slapech

Letní sporty
Vyražte strávit léto na pláže slapské přehrady. Penzion Vltavanka nabízí velké množství sportovního vyžití i relaxace v krásném prostředí středočeské krajiny.
Areál penzionu a restaurace „Vltavanka“ je umístěn přímo u travnaté pláže na břehu slapské přehrady, v obci Županovice. Poloha je jako určená k vodním radovánkám, pro cykloturistiku či procházky a houbaření v klidném, zalesněném okolí. Výborné podmínky jsou zde pro kanoistiku a cykloturistiku, dále díky sálu s plovoucí podlahou možnost pořádání cvičebních soustředění, kurzů tance, atd. Sál je plně ozvučen.

Pro ubytování je k dispozici celkem 8 standartních pokojů, 1 bezbariérový plně uzpůsobený pokoj a 1 turistický pokoj.

Pro pořádání firemních akcí či školení nabízíme výbornou kombinaci ubytování, konferenční místnosti a pobytu v přírodě. Součástí penzionu je konferenční místnost o kapacitě 30 osob. K dispozici je dataprojektor, TV, ozvučení, mikrofon a bezdrátové připojení k internetu. Během školení zajistíme coffeebreak, obědy a večeře v naší restauraci. Rádi vám zajistíme také pronájem kanoí nebo adrenalinový zážitek jakým je návštěva nedalekého lanového parku s možností nočního lezení.

V restauraci si pochutnáte zejména na českých tradičních jídlech. Venkovní terasa nabízí příjemné posezení s výhledem na slapské jezero a proti neduhům počasí je zastřešena. O víkendech grilujeme a podáváme speciality z naší udírny. Stálý jídelní lístek je doprovázen víkendovými akcemi kuchyně.

Pro uspořádání jakýchkoli oslav vám poslouží venkovní i vnitřní prostory restaurace. Vy a vaši hosté máte   pohodlné ubytování v přilehlém penzionu, což zaručuje nerušenou zábavu. Určete si sami v jakém duchu se oslava ponese...nabízíme rožnění selete, uzení v naší udírně, grilování či bar s exotickými míchanými nápoji.
 
Celý popis
Naposledy změněno: 17. 9. 2019
28.9.
Svátek barevného listí

Svátek barevného listí

Stará Huť, Střední Čechy
2.7.
2.10.
Výstava naivních obrazů Alexandry Dětinské

Výstava naivních obrazů Alexandry Dětinské

Dobříš, Střední Čechy
1.5.
31.12.
Putovní výstava

Putovní výstava "TGM to nikdy nebude mít lehké"

Příbram, Střední Čechy
5.5.
6.10.
Varhanní půlhodinky v bazilice na Svaté Hoře

Varhanní půlhodinky v bazilice na Svaté Hoře

Příbram, Střední Čechy

Ubytování a restaurace v okolí

Penzion Vltavanka na Slapech

Penzion Vltavanka na Slapech

Županovice, Střední Čechy
Dovolená na Staré Živohošti

Dovolená na Staré Živohošti

Chotilsko, Střední Čechy