Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Síň slávy českého hokeje v galerii Harfa

Síň slávy českého hokeje v galerii Harfa

Zážitky
Český hokej má konečně svou kamennou síň slávy. Najdete ji v pražské Galerii Harfa, která sousedí s O2 arénou. Všichni fanoušci českého hokeje si zde užijí interaktivní expozici plnou nejen vzácných trofejí, ale především nevšedních zážitků.
Kromě trofejí z české hokejové historie a současnosti mohou návštěvníci obdivovat také interaktivní instalace z dílny umělecké skupiny 3dsense, které tvoří podstatnou část celé expozice. Všichni příchozí si zde mhou užít virtuální kluziště, vyzkoušet si roli rozhodčího ve virtuálním hokejovém zápase či si pomocí interaktivního displeje prohlédnout kompletní biografii hráčů, jejich statistiky a fotografie.

Její součástí jsou speciální světelné interaktivní instalace, hokejový trenažér a mnoho skvostů z české hokejové historie i současnosti. V jedné části si můžete klidně zastřílet na brankáře, pak se usadit v naganské šatně a o kus dál si pustit slavné zápasy československé historie.

Hokejoví fanoušci budou mít v Síni slávy také možnost poslechnout si úryvky rozhlasových reportáží připomínajících slavné kapitoly československého a českého hokeje. Mezi těmi nechybí ani slavný gól Milana Nového z utkání Kanadského poháru 1976, které tehdy od mikrofonu sledoval Stanislav Sigmund. 
 
Celý popis
Naposledy změněno: 12. 12. 2017
9.12.
23.12.
Vánoce v Galerii Harfa

Vánoce v Galerii Harfa

Praha 9, Praha
15.12.
17.12.

"Vánoční" ikonopisecký seminář

Praha 9, Praha
6.12.
31.3.
Kluziště v Galerii Harfa

Kluziště v Galerii Harfa

Praha 9, Praha

Ubytování a restaurace v okolí