Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Rybaření a relaxace v autokempu Lužany u Jičína

Rybaření a relaxace v autokempu Lužany u Jičína

Ubytování
V areálu se nachází rybník Marešák, okolí je obklopeno lesy a nádhernou krajinou. Autokemp je ideálním místem pro milovníky přírody, vyznavače turistiky, rybáře, ale i pro rodinnou dovolenou a relaxaci u vody.

Autokemp Lužany je ideálním místem pro prožití aktivní i poklidné rodinné dovolené nebo třeba jen pohodového víkendu. Do kempu si můžete přivést i svého psa, nebo kočku.

Přímo v kempu – v rybníku Marešák – je možné strávit volné chvíle rybařením. Děti mohou využít pískoviště a prolézačky, pro sportovní vyžití jsou připraveny stoly na stolní tenis, písčité hřiště, ruské kuželky, oplocené hřiště s asfaltovým povrchem a půjčovna sportovního vybavení (kola, loďky, šlapadlo, aj). Pokud jste rybáři, tak můžete na rybníku rybařit a ulovenou rybu si upravit na ohništi u chatky, karavanu či stanu.

Autokemp Lužany je vhodným výchozím bodem pro výlety podkrkonošskou krajinou, Českým rájem, Krkonošemi nebo po kulturních a historických památkách. Oblíbenými cíly jsou – Prachovské skály, Jičín, Hruboskalsko, Valdštejn, Bozkovské jeskyně, Trosky, Kost, Sobotka, Humprecht, Kumburk, Dětěnice, Staré Hrady, Nová Paka, Dvůr Králové - ZOO, Pecka. Nabídce dokonalého vyžití napomáhá i napojení na síť cyklostezek. Jedná se například o tematickou cyklostezku „Po stopách bitvy 1866“, jejíž zastávka je umístěna nedaleko Autokempu.

Celý popis
Naposledy změněno: 17. 1. 2017
13.9.
17.9.
Jičín - město pohádky 2017

Jičín - město pohádky 2017

Jičín, Český ráj
26.1.
Nebe?

Nebe?

Jičín, Český ráj
4.2.
Mistrovství Pecky v běhu na historických lyžích 2017

Mistrovství Pecky v běhu na historických lyžích 2017

Pecka, Krkonoše a Podkrkonoší
17.1.
Táhni, ptáku!

Táhni, ptáku!

Jičín, Český ráj
Sportovní areál ve Dřevěnici

Sportovní areál ve Dřevěnici

Dřevěnice, Český ráj
Hrad Kumburk u Nové Paky

Hrad Kumburk u Nové Paky

Syřenov, Český ráj
Zimní areál Nová Paka

Zimní areál Nová Paka

Nová Paka, Český ráj

Ubytování a restaurace v okolí