Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Řeznictví a bistro Naše maso

Řeznictví a bistro Naše maso

Gurmánská turistika
V řeznictví Naše maso vám nabízí to nejlepší maso, ze kterého vaří v restauracích Ambiente. Vyzrálé hovězí plemene „čestr", šťavnaté maso přeštického vepře a vlastní uzeniny, za jejichž kvalitou si stojí šéfkuchaři restaurací Ambiente.
Řeznictví Naše maso je projektem řetězce Ambiente. Nabízejí zde maso, ze kterého se vaří ve všech jejich restauracích. Specializují se na vyzrálé hovězí plemene čestr, přeštické vepřové a nabízejí také vlastní uzeniny. Pokud si zde něco vyberete, můžete to zde také i sníst. Na místě vám zde totiž rádi ugrilují steak nebo ohřejí uzeniny. A nejen to - v čele s řezníkem Františkem Kšánou nabízí Naše maso i další suroviny a potřeby pro vaření z masa.

Zdejší řezníci si přímo u prověřených chovatelů vybírají konkrétní kusy dobytka. U nich pak dohlížejí na stravu, zacházení a také na porážku. Maso si sami bourají a nechávají ho odležet a vyzrát.

Kromě masa a domácích uzenin zde pořídíte také další nutné věci k vaření. Na poličkách najdete třeba koření, sůl, čokoládu nebo mouku, kterou kuchaři sítě Ambiente nejraději používají v restauracích pro své lahodné vaření. Dostanete zde však také pečivo pečené v Café Savoy a chleba z pece Pizza Nuova.
Celý popis
Naposledy změněno: 24. 4. 2018
30.1.
29.4.
Vladimír Ambroz: Akce

Vladimír Ambroz: Akce

Praha 1, Praha
24.3.
24.11.
Středočeská desítka 2018

Středočeská desítka 2018

Praha, Praha
26.4.
1.6.
Praha hoří

Praha hoří

Praha 1, Praha
28.3.
10.6.
Výstava 2296 KILO

Výstava 2296 KILO

Praha 1, Praha

Ubytování a restaurace v okolí