Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Relaxační a fitness centrum Infinit ve Wellness hotelu Step v Praze

Relaxační a fitness centrum Infinit ve Wellness hotelu Step v Praze

Lázně a wellness
V relaxačním a fitness centru přivítá návštěvníky jedinečné prostředí, příjemná atmosféra, milý personál a nejlepší odborníci v oblasti péče o tělo.

Nově na vás na ploše sto třiceti metrů čtverečních čeká rozšířené, plně klimatizované fitness centrum, zaměřené nejen na kondiční cvičení.

Ve fitness centru najdete prostornou posilovnu vybavenou stroji Startrac a kardiozónu s běhacími pásy, rotopedy nové řady Espinner Series s obrazovkou, crosstrainery. Ve fitness centru můžete využít cvičební pomůcky, jako jsou jednoruční činky, TRX lana, fitbally, overbally, stepy a balanční bosu.

Celý prostor je kvalitně ozvučen, cvičení vám zpříjemní plazmové obrazovky s videoklipy. Bar je zásoben kompletním sortimentem doplňků výživy a karnitinových výrobků. Naši profesionální osobní trenéři se orientují především na oblast fyziofitness. Využijte možnosti nechat si zhotovit některý ze speciálních cvičebních programů. Ve fitness centru Infinit máte k dispozici osobní trenéry, kteří vám sestaví efektivní program podle vašich přání a potřeb.


Poskytujeme poradenství ohledně dietních a stravovacích návyků. Trenéři sestavují také redukční a kondiční programy a zabývají se fyziofitness - zaměření na kompenzaci problémů pohybového aparátu. Máte možnost nechat si sestavit kompletní regenerační a rekondiční program a své tréninky spojit s relaxací v sauně a při masážích.

Privátní sauna nabízí příjemnou příležitost pro ničím nerušenou relaxaci pro páry či přátele. V prostorné saunové kabině ze světlého a tmavého dřeva může pohodlně rozjímat dvě až sedm osob. Ke zchlazení rozehřátého těla je k dispozici zážitková sprcha s vodopádem a bočními tryskami.

Privátní vířivý bazén poskytuje ničím nerušené rozjímání až pro pět osob. Na jednotlivých sedátkách si můžete vyzkoušet různé druhy hydromasáží a samostatně je ovládat. Celý prostor je ozvučen, občerstvení je možno kdykoli objednat vnitřní telefonní linkou. V nabídce jsou kromě osvěžujících nápojů také kvalitní zážitková vína.

V našem wellness centru vám přední odborníci nabízejí masáže relaxační a exotické, čínskou tlakovou terapii, reflexní terapii chodidel, masáž hlavy a obličeje, masáž pro těhotné, masáž lávovými kameny, lymfatické masáže nebo medovou masáž.

Profesionální maséři vás přivítají v provoněné masérně s tlumeným osvětlením a příjemnou relaxační hudbou. Naší specialitou je Infinit masáž, individuálně zaměřená na problémové partie klienta. Je založená na osobním přístupu, s cílem nejen odstranit váš konkrétní problém, ale hlavně najít jeho příčinu, aby se obtíže přestaly vracet. Při Infinit masáži vám profesionální maséři "namíchají" jednotlivé techniky přímo na míru tak, aby co nejlépe uvolnili svaly a ulevili vašim zádům či končetinám. Dopřejte si Infinit masáž a na chvíli zapomenete na celý svět. Bolesti ustoupí, tělo si odpočine a zregeneruje a vy budete odcházet jako znovuzrození.

Metoda MFK – metodické fyzioterapeutické kroky představuje unikátní metodu ve fyzioterapii. Smyslem je funkční propojení a spolupráce fyzioterapetuta s informačním systémem. Tato metoda umožňuje nahlížet na tělo jako celek a nabídnout nejeefektivnější individuální řešení.
Celý popis
Naposledy změněno: 23. 3. 2018

Ubytování a restaurace v okolí