Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Galerie a prodejna svíček Unipar v Českém Krumlově

Galerie a prodejna svíček Unipar v Českém Krumlově

Zážitky
Nahlédněte do galerie limitovaných edicí svíček vyráběných pro světoznámé zákazníky. Můžete zde vidět speciální série svíček, které se dodávají do luxusních hotelů v Dubaji, v Evropě, Americe i jinde na světě. V galerii můžete také shlédnout film o výrobě.

Umístění prodejny jsme zvolili tak, aby bylo součástí turistického centra na hlavní ulici Latrán, která vede přímo k zámku u Lazebnického mostu. Prodejna se nachází ve druhém patře budovy a poskytuje tak klidný a ničím nerušený zážitek při její návštěvě.

Můžete zde zakoupit exkluzivní sérii svíček, které jsou úzce vázané s tradicí českého skla a křišťálu, tyto výrobky jsou převážně dodávané do Dubaje. Spojením výrobní technologie Unipar s komponenty Preciosa vznikla kolekce Diamond, která vytváří čistou dokonalost a oslnivý design. Dále můžete vybírat z aktuálních kolekcí a odnést si tak vzpomínku na příjemně strávené chvíle v Českém Krumlově.

Jak svíčky vyrábíme?
Všechny výrobky Unipar jsou vyráběny v naší rodinné firmě v Rožnově pod Radhoštěm, prochází rukama českých kvalifikovaných zaměstnanců, kteří pracují v moderním a příjemném prostředí.

Svíčky jsou vyráběny individuální technologií Unipar, která spočívá v tom, že základní surovinou je hydrocarbon, který neobsahuje síru a oleje. Technologie Unipar zabezpečuje i to, aby se knot ve svíčce při hoření neutápěl a svíčka tak hoří vysokým, čistým a jasným plamenem bez stékání. Tato technologie s vysokým podílem ručního dekorování vytváří prémiovou kvalitu a originalitu výrobku a zaměřuje se na detailní a pečlivé zpracování jednotlivých typů výrobků s ohledem na jejich použití. U svíček Unipar oceníte smyslnost a harmonii souhry technologií, lidského umu, důvtipu a krásy.

Celý popis
Naposledy změněno: 22. 6. 2018

Ubytování a restaurace v okolí