Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Prodejní galerie a barvení svíček Unipar v Českém Krumlově

Prodejní galerie a barvení svíček Unipar v Českém Krumlově

Životní styl
Město Český Krumlov se stalo prvním českým městem, kde je možno zhlédnout a nakoupit stejně jako v sídle firmy Unipar v Rožnově pod Radhoštěm celou expozici světově unikátních interiérových, ručně dekorovaných svíček včetně nahlédnutí přímo do výroby prostřednictvím televizního okna.

Firma Unipar patří mezi přední výrobce interiérových a aromatických svíček na světě. Její svíčky jsou vyráběny z čistého uhlovodíku technologií lisování za studena, barvení na povrchu a použitím kapilárního knotu s následným vysokým podílem ručního dotváření. Díky této technologii se hmota svíčky při hoření mění pouze ve vodní páru a oxid uhličitý.

Nahlédnout do výroby můžete v Českém Krumlově. Umístění prodejny bylo pečlivě vybíráno tak, aby bylo součástí turistického centra, a přesto poskytovalo klidný 
a ničím nerušený zážitek při návštěvě exkluzivní prodejny, jak pro místní obyvatele, tak pro turisty. 
Proto byla prodejna situována do prvního patra domu
 na ulici Latrán. Děti a milovníkci ruční výroby si zde můžou vyzkoušet zručnost a vyrobit si vlastní svíčku.

Svíčky firmy Unipar vynikají nejen svou kvalitou, ale i moderním designem, na který je kladen vysoký důraz. Výrobní program sleduje nejnovější módní trendy, které jsou v souladu s designem dalších interiérových doplňků.

Celý popis
Naposledy změněno: 17. 1. 2018

Ubytování a restaurace v okolí