Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Plavba po Vltavě v Praze

Plavba po Vltavě v Praze

Zážitky
Přemýšlíte, jaký výlet po Praze si naplánovat? Výlety lodí jsou jistě tou správnou volbou. Při vyhlídkové plavbě po Vltavě si můžete prohlédnout nejvýznamnější pražské památky i novodobou architekturu a vše spojit se zajímavým zážitkem.

Proplujte srdcem metropole až k Vyšehradu! Sluneční paluby parníků a lodí jsou jak stvořeny pro příjemné fotografování - během plavby vám Praha odkryje svou kouzelnou atmosféru. Přímo před sebou budete mít Pražský hrad, Karlův most nebo bájný Vyšehrad, a to jak za všedního dne tak za večera.

Vybrat si můžete ze široké nabídky plaveb. Vyhlídková plavba s kávou a dortem, plavba s obědem nebo plavba večeří. Nechte se unést romantikou. Plavby v Praze se těší velké oblibě nejen v létě, ale i v zimě díky vytápěným palubám, které tak zajišťují maximální komfort.

Samozřejmostí je bohatý výběr nápojů během plavby po Vltavě. Plavba s večeří je obzvláště vhodná pro všechny zamilované, které touží po romantickém zážitku. Živá hudba svými tóny dokreslí váš romantický večer!

Celý popis
Naposledy změněno: 24. 9. 2018
30.8.
20.1.
Hana Podolská - legenda české módy

Hana Podolská - legenda české módy

Praha 1, Praha
22.2.
27.1.
 Můj šálek Kafky

Můj šálek Kafky

Praha 1, Praha
16.10.
16.10.
Projekce v areálu Pinkasovy synagogy

Projekce v areálu Pinkasovy synagogy

Praha 1, Praha

Ubytování a restaurace v okolí