Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Pivní bar Zubatý pes - ochutnejte piva z domova i ze světa

Pivní bar Zubatý pes - ochutnejte piva z domova i ze světa

Gurmánská turistika
Zubatý pes v pražských Vršovicích se specializuje na piva kvalitní, chutná, voňavá, sytá, výjimečná a hlavně piva malých pivovarů, která jsou běžně obtížně dostupná. Ochutnáte zde vynikající piva z českých luhů a hájů, ale i skvosty zahraniční.
V unikátním pivním baru s 15kohoutkovou pípou čepují z devíti kohoutků piva z českých minipivovarů a ze zbylých šesti pak zahraniční piva z Anglie, Skotska, Norska, Dánska a Belgie. V nabídce najdete piva, pivka a pivíčka, točená i lahvová. Na vaše přání vám zde ochotně pivo natočí i s sebou domů do petky.

Bar se nachází v průmyslovém areálu ve Vršovicích, na Praze 10. Strohému interiéru, odrážejícímu okolní industriální prostředí, dominuje bar z pískovce. Jednoduchý prostor je rozdělen na bar, posezení v patře a salonek. Své místo zde naleznou kuřáci i nekuřáci. Ulice K Botiči se nachází přímo mezi tramvajovými zastávkami Bohemians (u stadionu) a Nádraží Vršovice.

Nechybí ani degustace piv, prezentace nových českých i zahraničních pivovarů a spousta dalších akcí, o kterých se můžete dozvědět na webu provozovatele. K pivu si můžete objednat pivní chuťovky jako škvarky nebo výpečky výhradně od soukromých dodavatelů. Samozřejmostí je příjemná atmosféra a obsluha, která se na vás bude vždy usmívat.
Celý popis
Naposledy změněno: 26. 5. 2018
30.3.
28.10.
Cyklovlak Kokořínský rychlík

Cyklovlak Kokořínský rychlík

Mšeno, Střední Čechy
14.2.
31.12.
Farmářské trhy na Jiřáku 2018

Farmářské trhy na Jiřáku 2018

Praha 3, Praha
12.5.
3.6.
Pražské jaro 2018

Pražské jaro 2018

Praha, Praha

Ubytování a restaurace v okolí