Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Pivní bar Zubatý pes - ochutnejte piva z domova i ze světa

Pivní bar Zubatý pes - ochutnejte piva z domova i ze světa

Gurmánská turistika
Zubatý pes v pražských Vršovicích se specializuje na piva kvalitní, chutná, voňavá, sytá, výjimečná a hlavně piva malých pivovarů, která jsou běžně obtížně dostupná. Ochutnáte zde vynikající piva z českých luhů a hájů, ale i skvosty zahraniční.
V unikátním pivním baru s 15kohoutkovou pípou čepují z devíti kohoutků piva z českých minipivovarů a ze zbylých šesti pak zahraniční piva z Anglie, Skotska, Norska, Dánska a Belgie. V nabídce najdete piva, pivka a pivíčka, točená i lahvová. Na vaše přání vám zde ochotně pivo natočí i s sebou domů do petky.

Bar se nachází v průmyslovém areálu ve Vršovicích, na Praze 10. Strohému interiéru, odrážejícímu okolní industriální prostředí, dominuje bar z pískovce. Jednoduchý prostor je rozdělen na bar, posezení v patře a salonek. Své místo zde naleznou kuřáci i nekuřáci. Ulice K Botiči se nachází přímo mezi tramvajovými zastávkami Bohemians (u stadionu) a Nádraží Vršovice.

Nechybí ani degustace piv, prezentace nových českých i zahraničních pivovarů a spousta dalších akcí, o kterých se můžete dozvědět na webu provozovatele. K pivu si můžete objednat pivní chuťovky jako škvarky nebo výpečky výhradně od soukromých dodavatelů. Samozřejmostí je příjemná atmosféra a obsluha, která se na vás bude vždy usmívat.
Celý popis
Naposledy změněno: 15. 5. 2017
15.4.
2.9.
Cyklovlak Kokořínsko a Kokořínský motoráček

Cyklovlak Kokořínsko a Kokořínský motoráček

Mšeno, Střední Čechy
28.5.
3.6.
Khamoro 2017

Khamoro 2017

Praha 2, Praha
1.1.
31.12.
Farmářské trhy na Jiřáku 2017

Farmářské trhy na Jiřáku 2017

Praha 3, Praha

Ubytování a restaurace v okolí