Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Party Grill Boat v Praze

Party Grill Boat v Praze

Zážitky
Párty trochu jinak - aneb grilovačka na vodě. Nevíte, jak strávit volný čas? Můžete zajít do restaurace ... Můžete se jít projít k řece ... Můžete se pobavit s přáteli ... Můžete uspořádat grillpárty ... A nebo můžete jít na Party Grill Boat, a mít to vše najednou!
Letní dny přímo nabádají k procházkám podél malebného nábřeží Vltavy. Pár kroků od Palackého mostu se nachází Party Grill Boat, kde si můžete zapůjčit unikátní čluny ve tvaru koblih. Kruhové posezení zaručuje, že se nikdo z přísedících nebude cítit odstrčený. Uprostřed člunu je gril, a ani o zásoby pití není nouze. Pod sedačkami je bohatý prostor pro všemožné nápoje. Kdo by o gril neměl zájem, lze do středu plavidla umístit speciální plastovou nádobu s ledem pro koktejlové vyjížďky nebo pivní oslavy. Plavidlo si lze pronajmout se zkušeným stevardem, který vám připraví grilované pochoutky dle chuti a pohlídá plnost sklenic a dopravu na Vltavě

Party Grill Boat je v České republice zcela unikátním projektem, umožňujícím prožít chvíle pohody na vodě v maximálním pohodlí. A pokud zatoužíte po jeho službách i mimo Vltavu, ani to není problém. Po dohodě majitelé ochotně „koblihu“ dovezou na vámi vybrané místo, se vším potřebným servisem. Vy budete mít jedinou starost – dobře se bavit. A to jde v případě takové vychytávky tak nějak samo.

Na „souši“ podnik zastupuje Párty Grill Garden – Coffee, zahrádka s plně vybaveným barem, která potěší nejen bohatou nabídkou nápojů, ale též jídelním lístkem, který se zaměřuje na grilované pochoutky. Na výběr jsou mimo jiné pečené brambory z anglické pece, grilovací klobásky obalené ve slanině, grilovací párečky se sýrem obalené ve slanině nebo originální švýcarský Raclette.
Celý popis
Naposledy změněno: 22. 6. 2018
1.1.
31.12.
Zaniklé Podskalí a život na Vltavě

Zaniklé Podskalí a život na Vltavě

Praha 2, Praha
28.4.
9.9.
Plavba na Slapy 2018

Plavba na Slapy 2018

Praha 2, Praha
24.3.
30.9.
Parníkem do Zoo Praha

Parníkem do Zoo Praha

Praha 1, Praha

Ubytování a restaurace v okolí