Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Centrum Na houpacím koni - kurzy a kroužky pro rodiče a děti na Praze 5

Centrum Na houpacím koni - kurzy a kroužky pro rodiče a děti na Praze 5

Zážitky
Centrum Na houpacím koni nabízí pestrou škálu kroužků a kurzů pro rodiče s dětmi, pro děti i pro dospělé. Příjemné posezení v herně s možností uvařit si kávu nebo čaj zatímco si děti hrají, mohou využít všichni naši předplacení klienti po celý týden, kdykoli během otvírací doby.
V Centru Na houpacím koni na Praze 5 si můžete vybrat ze široké palety kroužků a kurzů pro rodiče s dětmi, pro děti i pro dospělé. V nabídce najdete cvičení a říkanky pro maminky s dětmi v mnoha podobách od nejmenších miminek do 4 let, výtvarné kroužky, tanec, zpěv i divadlo pro předškoláky, orientální břišní tanec a další pohybové a relaxační aktivity pro dospělé.

Příjemné posezení v herně s možností uvařit si kávu nebo čaj zatímco si děti hrají, mohou využít všichni předplacení klienti po celý týden, kdykoli během otvírací doby.

Samostatnou kapitolou v centru jsou divadelní představení a slavnosti, kde vystupují amatéři - studenti DAMU, lektoři a účastníci kroužků. Při představeních vládne úžasně uvolněná a komunikativní atmosféra, a reakce dětí, i jejich rodičů potvrzují, že i doma po nocích na koleně vyrobené kulisy či loutky vykouzlí stejně pravdivý příběh, jako výtvarně náročné a bohatě vypravené profesionální představení.
Celý popis
Naposledy změněno: 22. 8. 2019
12.7.
31.8.
Hudební festival České hrady CZ 2019

Hudební festival České hrady CZ 2019

Praha 5, Praha
23.3.
30.9.
Plavby lodí do pražské zoo 2019

Plavby lodí do pražské zoo 2019

Praha 1, Praha
27.4.
15.9.
Plavba na Slapy 2019

Plavba na Slapy 2019

Praha 2, Praha
24.8.
Letní street food

Letní street food

Praha 5, Praha

Ubytování a restaurace v okolí