Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Matrixx laser arena ve Žďáře nad Sázavou

Matrixx laser arena ve Žďáře nad Sázavou

Zážitky
Nevíte kam zajít v chladném deštivém počasí a nebo jednoduše chcete zažít něco nového? Máme pro vás řešení - Matrixx laser arena odolá jakémukoliv počasí a nudě. Přijďte si k nám zahrát laser game - adrenalinovou, avšak bezpečnou hru pro každou věkovou kategorii.
Laser game je reálná, sportovně společenská hra pro 2–12 hráčů. Je naprosto ideální jak pro netradiční rodinné zábavy, tak pro partičku mladých lidí, firemní večírky, narozeninové oslavy i školní akce. Každý hráč je před začátkem hry vybaven nejmodernější speciální elektronickou vestou s laserovou pistolí a nekonečnou municí a snaží se zasáhnout světelná čidla na vestě protihráče. Vše je naprosto bezbolestné. Pokud je sám zasažen, je na 5 sekund vyřazen ze hry. Poté se vesta samočinně aktivuje a hráč je opět zapojen do hry. Za každý přesný zásah se hráči započítává určitý počet bodů. Nemusíte mít však obavy, že to nezvládnete, náš příjemný personál vám vše před začátkem hry vysvětlí.

Cílem hry je získat co nejvíc bodů pro sebe nebo pro svůj tým. Jen jeden tým vyhrává, jen jeden hráč je ten nejlepší! Jedna hra trvá 15 minut a věřte, že vám dá zabrat.
Celý popis
Naposledy změněno: 20. 9. 2019
30.10.
Yvonne Sanchez

Yvonne Sanchez

Žďár nad Sázavou, Vysočina
24.9.
Allison Wheeler & Daniel Bulatkin trio

Allison Wheeler & Daniel Bulatkin trio

Žďár nad Sázavou, Vysočina
18.10.
Není všechno zdravé, co se třpytí

Není všechno zdravé, co se třpytí

Žďár nad Sázavou, Vysočina

Ubytování a restaurace v okolí