Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Lipno pro ženy - víkendové akce pro maminky a jejich děti

Lipno pro ženy - víkendové akce pro maminky a jejich děti

Zážitky
Lipno pro ženy přináší celoroční hlídání dětí od třech měsíců věku v obci Lipno nad Vltavou a víkendové akce pro maminky a jejich děti, aktivní víkendy s TRX, zumba, bosu, jumping, wellness, kolo, brusle, paddleboard, jachting, cvičení s kočárkem a program Maxík pro předškolní děti.
Dámy, co chvíli neposedí
Jste ženou, která si potřebuje odpočinout a „vyčistit si hlavu“ od každodenních starostí? Máte nejraději aktivní odpočinek a chcete poznat krásu lipenského jezera a jeho okolí? Chcete si užít svůj volný čas s kamarádkou či poznat nové přátele? A ráda si při tom zapotíte triko a namůžete svalstvo? Přijeďte si vyzkoušet paddleboard, dračí loď, kolečkové brusle a nordic walking. Poznejte okolí lipenského jezera ze sedla kola, z paluby plachetnice nebo se rozhlédněte do okolí ze Stezky v korunách stromů! Všechno sportovní vybavení vám bude k dispozici a nezapomněli jsme ani na odpočinek ve wellness.

Dámy, co mají rády pohodu
Chcete si užít pohodový víkend s partičkou kamarádek nebo raději sama? Máte chuť utéct daleko od lidí do krásné šumavské přírody? Připravili jsme pro vás víkend plný pohody a poznání. Zrelaxujte své tělo ve wellness s výhledem na lipenské jezero a nechte si poradit od vlasové stylistky. Poznejte atraktivní okolí Lipenska na kole či elektrokole a projděte se po stezce v korunách stromů. Víkend s TRX/jumping Vezměte kamarádku a přijeďte si s námi zacvičit! Čeká vás víkend plný cvičení s trenérkou Kateřinou Hoborovou. Skočte si s námi na trampolínce jumping a potrapte své svalstvo na závěsném posilovacím systému TRX. Nezapomněli jsme ani na relaxaci v podobě wellness.

Maminky, děti a Maxík
Jste rodičem školáka, kterému se ve škole příliš nedaří? Má problémy se psaním, čtením či počítáním? Nebo se vaše dítě do školy teprve chystá a Vy si nejste jisti, zda je na školu již připravené? Tak právě pro vás jsme připravili s lektorkou Irenou Prokopovou víkendové soustředění, které by vám mohlo pomoci vyřešit váš problém či nejistotu. Stimulační program „Maxík“ (akreditováno MŠMT ČR – č.j. 32 809/2010-25-778) je určený pro předškoláky, děti s odloženou školní docházkou i pro děti s potížemi učení v 1. a 2. ročníku základní školy. Přijeďte do příjemného a klidného prostředí a vyzkoušejte si se zkušenou lektorkou nové činnosti, které naučí vaše dítě lépe se soustředit na práci, komunikovat, poslouchat a těšit se na školu.

Maminky, děti a jóga

Dětská jógaRáda cvičíte jógu a přejete si, aby si k tomuto způsobu cvičení našlo cestu i vaše dítě? Přijeďte společně na Lipno a přesvědčte se o tom, že dětská jóga může být pro děti nejen velmi prospěšná, ale i zábavná. Jóga je pro děti velmi přirozená. Stačí si všimnout, kolik pozic dělají, aniž by tušily, že se jedná o jógu. Stačí tedy respektovat dětskou přirozenost a začít s nimi jógu hrát! Jóga s dětmi má však svá pravidla, které vám představí zakladatelka české asociace dětské jógy Olga Tajovská.

S kočárkem v pohybu - Podzim na Lipně
Jste maminkou, která ještě vozí své děťátko v kočárku? Ráda se podíváte do místa, kde budete s miminkem a kočárkem vítaným hostem? Lipno nad Vlatvou je pro děti rájem nabízejícím jedenáct venkovních dětských hřišť i dětské koutky. Pojeďte s námi s kočárkem a na bruslích do Frymburku do cukrárny. Zdolejte s námi vrchol Kramolína a dostaňte se tak s kočárkem až do korun stromů. Zacvičme si společně s dětmi a s kočárkem na břehu lipenského jezera.

Sportovní víkend s jachtingem - Jachting na Lipně
Jste rodina, která má ráda vodu a vodní sporty? A je vaším snem brázdit hladiny nejen českých přehrad a jezer? Jachting je sport pro celou rodinu, který si užijí tatínkové, maminky i Ti nejmladší členové rodiny. Spojte pobyt na břehu lipenského jezera se získáním jachtařských zkušeností. Škola jachtingu "ProYachting Lipno" předního českého jachtaře Jana Myslíka vás seznámí se základními znalostmi spojenými s technikou jízdy na plachetnici. Získáte základní představu o terminologii, principech a požadavcích spojených s jízdou na plachetnici.
Celý popis
Naposledy změněno: 5. 12. 2017

Ubytování a restaurace v okolí