Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Lezecké centrum Vertikon-Singing Rock Zlín

Lezecké centrum Vertikon-Singing Rock Zlín

Letní sporty
Lezecká stěna Vertikon-Siging Rock se nachází ve Zlíně nedaleko centra. Patří mezi nejvyšší umělé stěny v České republice. Lezení na stěně je určeno jak pro začátečníky, tak i zkušené lezce, kteří si v lezeckém centru mohou vyzkoušet svou zdatnost. Pro začátečníky jsou určeny seznamovací kurzy.

Lezecké centrum Vertikon-Singing Rock se nachází ve Zlíně kousek od nákupního centra Čepkov. Můžete zde trénovat na 16 metrů vysoké stěně, kde si vyberete různě obtížné cesty. Ti zkušenější mohou otestovat převis, na kterém momentálně naleznete i závodní cesty z Českého poháru v lezení na obtížnost.

Služby:
- lezecké kurzy (jednorázové, výukové)
- lezecké kroužky pro děti
- narozeninové oslavy pro děti i dospělé

Pro začátečníky je připravena široká škála kurzů, při kterých si pod vedením zkušeného instruktora můžete vyzkoušet lezení na umělé stěně. V úterý probíhají kurzy lezení na stěně pro maminky a tatínky na mateřské dovolené. Využít mohou také Seznamovací lezecký kurz na skalách - jednodenní lezecký kurz bezpečného lezení na skalách v okolí Zlína

Pokročilým lezcům je umožněno využít instruktora pro individuální trénink a zdokonalit se v lezení na umělých stěnách nebo přímo na skalách. Skalní kurzy se pořádají v blízkém okolí Zlína: v Lukově nebo Držkové.

Součástí lezeckého centra je kafébar, kde si vychutnáte vynikající kávu Bazzara. V nabídce kafébaru jsou nealkoholické nápoje, pivo, teplé nápoje, dezerty, tousty, pizza a další pochutiny. V případě, že se potřebujete vybavit na skály nebo do přírody, můžete využít obchůdek, ve kterém je stálá nabídka lezeckých potřeb, batohů, obuvi a outdoorového oblečení. Lezecké centrum je možno pronajmout pro konání soukromých akcí nebo teambuildingu. Rádi zde pro vás připraví i firemní akci na míru.

Celý popis
Naposledy změněno: 19. 1. 2017
9.12.
29.1.
Vánoční ozdoby - od minulosti do současnosti

Vánoční ozdoby - od minulosti do současnosti

Zlín, Východní Morava
2.12.
29.1.
Létající drahokamy v Muzeu jihovýchodní Moravy

Létající drahokamy v Muzeu jihovýchodní Moravy

Zlín, Východní Morava
1.1.
31.12.
Orbis Pictus Play Zlín

Orbis Pictus Play Zlín

Zlín, Východní Morava
20.1.
22.1.
Čokoládový festival ve Zlíně

Čokoládový festival ve Zlíně

Zlín, Východní Morava

Ubytování a restaurace v okolí