Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > La Bodeguita del Medio - kubánský cocktail bar a Music restaurant v Praze

La Bodeguita del Medio - kubánský cocktail bar a Music restaurant v Praze

Gurmánská turistika
Kubánský cocktail bar a Music restaurant v koloniálním stylu staré Havany najdete v centru Prahy nedaleko Staroměstského náměstí. Čeká vás výběr ze 150 druhů míchaných nápojů, krátké i dlouhé karibské drinky, kubánské doutníky i speciality z čerstvých mořských ryb.
Bar se stal prvním Cigar clubem v České republice, kde najdete kubánské doutníky vyhlášených značek. Najdete ze dva originální bary i repliku slavného havanského „Sloopy Joe´s baru“ zhotovenou v Kolumbii.

Music Restaurant a Salon Hemingway nabízí speciality jako mušle, kalamáry či krevety, ale i tradiční jihoamerická a kreolská jídla od mistrů kuchařů. Spájí se tu vůně a chutě kubánských jídel, šťavnatých steaků a čerstvých ryb, karibských míchaných nápojů, aroma kubánských doutníků, rytmy živě hraných melodií kubánského "Qaurteta Havana", spolu s nefalšovanou atmosférou jedné z nejslavnějších havanských hospůdek, jejíž věhlas už dávno překročil hranice kubánského ostrova. Ochutnáte zde speciality od kubánského mistra kuchaře Ariela Bruno a Jaroslava Zahálky oceněného čestným certifikátem Klubu Des chefs des chefs.

Každé úterý, čtvrtek a pátek od 22:00 hodin taneční vystoupení s ukázkami latinsko - amerických tanců v provedení taneční skupiny Tradicion. Každý den zde také hraje živá hudba.
 

 

Celý popis
Naposledy změněno: 21. 4. 2018
1.1.
31.12.
Modrý pokoj

Modrý pokoj

Praha 1, Praha
21.4.
22.4.
Prague Fashion Market

Prague Fashion Market

Praha 1, Praha
5.4.
30.4.
Výstava Good Vibrations

Výstava Good Vibrations

Praha 1, Praha

Ubytování a restaurace v okolí