Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Kostkoland - největší Lego herna v ČR

Kostkoland - největší Lego herna v ČR

Zážitky
Největší tuzemská herna s legem se nachází v hračkářství Bambule v brněnském centru Olympia. Zónu se statisíci kostiček najdete ve druhém patře hračkářství na ploše 800 metrů čtverečních.
Kostkoland v Brně nabízí spojení největší herny s Legem v tuzemsku a také muzeum s více než stovkou modelů postavených z této slavné stavebnice. Návštěvníci tu budou moci zhlédnout například model slavné vily Tugendhat, ale i mnoho interaktivních objektů. Modely se budou pravidelně obměňovat.
 
Kostkoland nabízí vyžití pro malé o větší příznivce Lega. Těm starším tu budou k dispozici v tzv. free zóně, tedy k volnému hraní, stovky tisíc nejrůznějších kostek Lega, pro menší jsou připraveny stavebnice s Duplem. Prostor doplňuje i mini kavárna, takže příjemně si zde odpočinou i rodiče čekající na svoje potomky. Návštěvníci se ale mohou těšit i na nabídku organizovaných soutěží a her.

Druhou součást Kostkolandu představuje muzeum s více než stovkou modelů. Návštěvníci se tu mohou těšit na historické lodě, populární automobily Tatra, egyptské pyramidy, vesmírnou základnu, ale třeba i na populárního krtečka a mnoho dalšího. Vše pochopitelně z Lega. K Brnu jako lokalitě, která se pro Kostkoland stala prvním zázemím, odkazuje model slavné vily Tugendhat.
Celý popis
Naposledy změněno: 25. 11. 2017
24.11.
26.11.
Čokoládový festival v Brně

Čokoládový festival v Brně

Brno-Tuřany, Jižní Morava
22.3.
25.2.
Cyrilometodějský Velehrad

Cyrilometodějský Velehrad

Rajhrad, Jižní Morava
2.11.
26.11.
Podzimní výstava klubovních kolejišť KMŽ Brno I

Podzimní výstava klubovních kolejišť KMŽ Brno I

Brno-střed, Jižní Morava

Ubytování a restaurace v okolí