Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Jóga a pilates ve vašem prostředí

Jóga a pilates ve vašem prostředí

Životní styl
Individuální lekce jógy a pilates u vás doma či v kanceláři.
Agentura Yoga & Beauty se zabývá kompletním řešením realizace soukromých lekcí jógy a masáží v klientově prostředí. Pro klienty, kteří z jakéhokoli důvodu nemohou nebo nechtějí navštěvovat otevřené lekce ve fitness centrech, nabízí kompletní služby od vstupních konzultací po realizaci cvičebních lekcí. Klient si tedy užívá cvičení, nemusí nikam jezdit ani chodit a vše ostatní zařídí agentura Yoga & Beauty.

Při vstupní konzultaci, která je zdarma, provede pracovník agentury Yoga & Beauty kromě zjištění časových možností klienta, hlavně analýzu pohybového aparátu, stanovení cílů, určení časového harmonogramu a v případě zájmu je možné analyzovat stávající jídelníček klienta a dle cílů a požadavků vytvořit vhodný stravovací plán.

Na základě vyhodnocení zjištěných informací vybere agentura Yoga & Beauty nejvhodnějšího instruktora či maséra přímo pro konkrétního klienta. Při výběru jsou pečlivě hodnoceny informace poskytnuté klientem a zohledněny především jeho cíle. Po výběru vašeho osobního instruktora jógy vás pracovník agentury kontaktuje a upřesníte si datum začátku vašich lekcí. Vy už budete jen cvičit, příjímat pozitivní energii a sledovat účinky cvičení na svém těle i ve své duši.

Služby se dají shrnout výstižnými slovy agentury: „Naším cílem je především spokojený klient, proto veškeré služby umíme přizpůsobit, aby se hodily právě vám a soukromou lekci si mohl dopřát opravdu každý.“

Celý popis
Naposledy změněno: 16. 6. 2018
1.1.
31.12.
Zaniklé Podskalí a život na Vltavě

Zaniklé Podskalí a život na Vltavě

Praha 2, Praha
26.5.
15.9.
Letní kino MeetFactory 2018

Letní kino MeetFactory 2018

Praha 5, Praha
13.6.
30.9.
Sculpture line - sochařský festival

Sculpture line - sochařský festival

Praha 4, Praha
28.4.
9.9.
Plavba na Slapy 2018

Plavba na Slapy 2018

Praha 2, Praha

Ubytování a restaurace v okolí