Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Hotel Besední dům Ivančice

Hotel Besední dům Ivančice

Ubytování
Besední dům byl zbudovaný Občanskou záložnou v roce 1890. Od této doby je centrem kulturního a společenského života v Ivančicích. Objekt má dvě poschodí poskytující ubytování, pro gastronomii slouží nově vybudovaná kuchyně.
Novorenesanční budova se secesní výzdobou interiérů byla postavena architektem Josefem Kočím právě k těmto účelům a dodnes poskytuje jedinečné prostory všem obyvatelům a návštěvníkům města Ivančice.

Nekuřácká restaurace s kapacitou 80 osob se nachází v přízemí hotelu. V přední části je vybavená barem a barovými boxy. Zadní část je zařízena v rustikálním stylu. Zde je k dispozici nekuřácký salonek až pro 20 osob s možností uzavření pro privátní společnost.

Stravování v restauraci je možné výběrem specialit všeho druhu (z jídelního lístku) nebo výběrem hotových jídel z pěti menu. Nově vybudovaná kuchyně splňuje požadavky EU. V přízemí se nachází také stavebně oddělená kuřácká část restaurace s Cobra barem s kapacitou až 70 osob. I kuřácká část je rozdělena na dvě části s možností uzavření zadní části (s tanečním parketem) pro účely oslav a sezení privátních společností. Při sportovních utkáních nebo jiných důležitých kulturních a společenských akcích umísťujeme do zadní části Cobra baru velkoplošný projektor.

V prvním poschodí se nachází malý a velký sál s galerií. Sály jsou zdobeny prvky secesního stylu. Tyto prostory jsou využívány převážně ke konání plesů, tanečních kurzů, koncertů, výstav, prezentací, seminářů a jiných společenských akcí. Veřejností jsou zejména užívány k pořádání svateb a velkých oslav.

Vinárna s kapacitou 40 osob se nachází v suterénu hotelu, v tradičním stylovém prostředí, taktéž s tanečním parketem. Ve vybraných termínech se zde konají country večery. I tyto prostory je možné pronajmout pro účely různých oslav a sezení uzavřených společností.

Parkování je možné na parkovišti před hotelem. Pro motocykly a kola je zajištěno parkování v uzamčeném prostoru přímo v hotelu.

Kapacita hotelu umožňuje ubytování včetně stravování školním výletům a autobusovým zájezdům (s poskytnutím množstevní slevy dle domluvy).

Objekt poskytuje ve svých prostorách možnost konání:
  • rodinných oslav (narozeniny, promoce, svatby, křtiny)
  • firemních večírků, seminářů, prezentačních akcí
  • abiturientských večírků
  • plesů, tanečních zábav, diskoték, koncertů, country večerů, tanečních kurzů, módních přehlídek apod.
Celý popis
Naposledy změněno: 17. 7. 2018
19.5.
18.8.
Motoráčkem za permoníky 2018

Motoráčkem za permoníky 2018

Oslavany, Jižní Morava
5.7.
29.9.
Letní jízdy na úzkokolejce Zbýšov

Letní jízdy na úzkokolejce Zbýšov

Zbýšov, Jižní Morava
1.7.
31.10.
Liechtensteinové na Moravském Krumlově

Liechtensteinové na Moravském Krumlově

Moravský Krumlov, Jižní Morava
9.11.
18.11.
Výstava exotického ptactva, morčat a hobby zvířat

Výstava exotického ptactva, morčat a hobby zvířat

Brno-střed, Jižní Morava

Ubytování a restaurace v okolí

Penzion Oldřich Marek Ivančice

Penzion Oldřich Marek Ivančice

Ivančice, Jižní Morava
Kavárna Café Manuela Ivančice

Kavárna Café Manuela Ivančice

Ivančice, Jižní Morava